One Direction wracają z NOWĄ PIOSENKĄ? Na taką wiadomość fani czekali od lat!

2020-04-14 9:29 mw
One Direction - zdjęcie z 2015 roku
Autor: Splash News/EAST NEWS

Czyżby fani One Direction wreszcie doczekali się powrotu swoich idoli?! Prasa donosi, że chłopcy z 1D szykują dla swoich wielbicieli cudowną niespodziankę z okazji 10. rocznicy powstania grupy. Oprócz spotkania przed kamerami tv zespół One Direction planuje podobno... nagranie nowej piosenki! Zobaczcie, co udało się ustalić dziennikarzom.

Czy powrót One Direction dojdzie kiedykolwiek do skutku? Co porabiają teraz członkowie 1D i czy w ogóle planują ponowne występy lub pracę w studiu?

Te i podobne pytania od wielu już lat spędzają sen z powiek milionów fanów One Direction na całym świecie. Większość Directioners straciła już chyba nadzieję na powrót supergrupy na scenę. Tymczasem w sieci pojawiły się właśnie sensacyjne plotki. Wynika z nich, że powrót One Direction może wydarzyć się wcześniej, niż nam się wydawało. I nie będzie to wcale symboliczny koncert...

ONE DIRECTION WRACAJĄ Z NOWĄ PIOSENKĄ?

Zespół One Direction pracuje w sekrecie nad planem upamiętnienia swojej 10. rocznicy powstania - donosi znany magazyn Page Six. Dziennikarze dotarli do informacji, w których wynika, że grupa planuje specjalne spotkanie w telewizji oraz... NOWY SINGIEL!

Zacznijmy od złej wiadomości: zgodnie z wcześniejszymi przypuszczeniami, powrót One Direction odbędzie się BEZ udziału Zayna Malika, który opuścił grupę w marcu 2015 roku. Co prawda Harry Styles, Liam Payne, Louis Tomlinson i Niall Horan wyciągnęli ręce do byłego kolegi, ponownie obserwując jego konto na Twitterze. Niestety Zayn nie odwzajemnij tego symbolicznego gestu.

Wygląda więc na to, że fani doczekają się powrotu One Direction w składzie 4/5. Ale na pocieszenie grupa ma dla swoich wielbicieli słodką niespodziankę. Z ustaleń Page Six wynika, ze 1D szykują wydanie specjalnego singla z okazji 10. rocznicy powstania! 

Harry, Liam, Louis i Niall od kilku tygodni pracują podobno nad szczegółami swojego powrotu. Niestety, z uwagi na panującą pandemię koronawirusa chłopcy muszą ograniczyć się do pracy zdalnej.

W jednym z wywiadów potwierdził to niedawno Liam Payne.

Nadchodzi nasza 10. rocznica, więc wszyscy dużo ze sobą rozmawiamy i to jest bardzo miłe. Pracujemy nad wieloma rzeczami, wymieniamy się mailami

- zdradził Payne w rozmowie z The Sun.

Nowa piosenka na 10. rocznicę One Direction? Fani od lat czekali na tak dobrą wiadomość! Niestety, przynajmniej na razie możemy zapomnieć o rocznicowym tournee. Na wspólną trasę koncertową nie ma podobno szans, i to wcale nie z powodu pandemii koronawirusa. Wszyscy członkowie 1D prowadzą obecnie z sukcesem kariery solowe i żaden z chłopaków nie może poświęcić czasu na wielomiesięczny tour. 

Hotplota 14.04
NAJNOWSZE