Liam Hemsworth czy Chris Hemsworth? Który jest seksowniejszy? [SONDA]

2019-06-22 10:33
Liam Hemsworth, Chris Hemsworth
Autor: EastNews

Oto wielki pojedynek braci - Liam Hemsworth i Chris Hemsworth zachwycają swoją urodą tysiące kobiet na całym świecie, ale który z nich zyska większe uznanie w sondzie na Hotplota.pl? Obaj mogą pochwalić się niezłą muskulaturą, ponadprzeciętnym urokiem osobistym. Którego wybierasz?

Liam Hemsworth i Chris Hemsworth to bez wątpienia najsłynniejsi bracia Hollywood. Obaj aktorzy, obaj seksowni, obaj szczęśliwie zakochani i obaj odnoszący ogromne sukcesy. Czego chcieć więcej? Możliwości dokonania wyboru...

Niestety (dla fanek) Liam Hemsworth i Chris Hemsworth są zajęci i bardzo im z tym dobrze. Liam został w ubiegłoroczne Boże Narodzenie mężem. Para była z przerwami razem przez dziesięć lat i ostatecznie postanowiła wziąć cichy ślub w tajemnicy przed mediami. Chris Hemsworth od 2010 roku jest szczęśliwym mężem Elsy Pataky, z którą ma troje dzieci: córkę Indie Rose oraz bliźniaki Sashę i Tristana.

Liam Hemsworth czy Chris Hemsworth - którego wybierasz? [SONDA]

Zarówno 29-letni Liam Hemsworth, jak i starszy od niego o 6 lat z powodzeniem prowadzą też swoje kariery aktorskie. Ukochany Miley Cyrus w ostatnich latach zabłysnął przede wszystkim za sprawą ról w filmach z serii Igrzyska Śmierci, a Chris Hemsworth przede wszystkim z roli Thora w serii Avengers.

Którego z nich wolicie? Zagłosujcie w sondzie na Hotplota.pl!

Wyświetl ten post na Instagramie.
“This is my good mood mug”. Kyle. Arkansas. Post udostępniony przez Liam Hemsworth (@liamhemsworth)
NAJNOWSZE