Tak dorastali Jonas Brothers! Który najbardziej się zmienił? [GALERIA]

2019-06-16 10:30

Szał na Jonas Brothers trwa! Po kilku latach przerwy słynni bracia wrócili na scenę z singlem Sucker i zapowiedzią nowej płyty. Tymczasem - choć trudno w to uwierzyć - od premiery ich debiutanckiego krążka minęło już 13 lat! W międzyczasie Nick Jonas, Joe Jonas i Kevin Jonas zdążyli zmienić się z nastolatków w dojrzałych, ustatkowanych mężczyzn. Który z przeszedł największą metamorfozę?

Gdy w 2010 roku bracia Jonas ogłosili, że kończą występować razem jako Jonas Brothers, wśród ich fanów zapanował smutek, z którym porównać można jedynie żal po zawieszeniu działalności One Direction. Przez poprzednich pięć lat Kevin, Joe i Nick zdążyli zdobyć miliony wielbicieli na całym świecie i stać się ikonami muzyki dla nastolatków.

Oni sami jednak mocno się zmienili - gdy w 2006 roku ukazała się ich pierwsza płyta, Nick Jonas miał zaledwie 14 lat, Joe - 16 lat, a najstarszy Kevin - 18 lat. Po latach wspólnego grania braciom coraz trudniej było się porozumieć i w dorosłym życiu każdy z nich musiał pójść w swoją stronę.

Jonas Brothers kiedyś i dziś

W 2019 roku fanów Jonas Brothers zelektryzowała wiadomość o powrocie grupy na scenę. Wielu z ich wielbicieli jest dziś - tak, jak oni - trzydziestolatkami, jednak ani myślą rezygnować z słuchania swojego ukochanego zespołu. W oczekiwaniu na nową płytę Jonas Brothers zobaczcie tymczasem, jak zmieniali się Kevin, Nick i Joe!

Który jest dziś najseksowniejszy?

NAJNOWSZE