Lexy Chaplin wybrała się na randkę. Odcień liplinera dobrała do koloru sutków

2022-09-07 19:57 Joanna Dembek
Lexy Chaplin
Autor: Screen/Instagram/@lexychaplin / Screen/YouTube/Lexy Chaplin Lexy Chaplin pokazała przygotowania do randki

Lexy Chaplin zrelacjonowała fanom Na YouTubie swoje przygotowania do popołudniowej randki. Zaskoczyła również fanów znajomością pewnej ciekawostki. U niej ten lifehack zawsze sprawdza się idealnie.

Lexy Chaplin prowadzi swój kanał na YouTubie, który subskrybuje 1,22 miliona użytkowników. niedawno dodała wideo, w którym relacjonuje swoje przygotowania do randki. Zestresowana youtuberka stwierdziła, że potrzebuje trochę urozmaicenia, ponieważ w ostatnim czasie jej życie jest zbyt monotonne: "Ja teraz jak jestem przed walką to ja tylko trenuje i śpię, trenuję, śpię i chodzę do kościoła, i trenuję, śpię i wychodzę na zakupy". Lexy aktualnie przygotowuje się do HIGH League 4. W oktagonie zmierzy się z Natalią "Natsu" Karczmarczyk.

Lexy Chaplin zdradza internautkom sekret idealnych ust

Zestresowana Lexy Chaplin kilka godzin przed spotkaniem zaczęła przygotowania. Jak większość kobiet miała dylemat związany z wybraniem odpowiedniego outfitu: "Ja chcę wyglądać ładnie, jakbym się nie starała za bardzo, tylko troszkę. chce wyglądać schludnie." Lexy zdecydowała się na kobiecą, czarną i dopasowaną bluzkę odkrywającą ramiona i dekolt, oraz spodnie moro: "Założyłam fortki mojego starego z wojska".

Nieodłącznym elementem randki jest również makijaż podkreślający urodę. Lexy wykonturowała i rozświetliła twarz, starannie wykonała "kocie" oko z przydymioną czarną kreską na powiece, a kiedy przystąpiła do malowania ust, zdradziła patent na idealnie pomalowane wargi: "Podobno odcień twojego liplinera, powinien być w odcieniu twoich sutków, wtedy wiesz, że jest idealnie".

Eska Summer City: Festiwal Pierogów Galeria Katowicka i Prodiż - Restauracja
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE