Edyta Górniak

i

Autor: x-news/TVN, AKPA

Programy

Lektor z Hotel Paradise zakpił z Edyty Górniak. Diwa szybko zareagowała!

2023-06-03 14:19

Kąśliwy komentarz lektora Hotelu Paradise z pewnością rozśmieszył tysiące widzów reality show. Nikt jednak nie spodziewał się tego, że na żart zareaguje również główna zainteresowana - Edyta Górniak. Diwa skomentowała całe zajście. Myślicie, że współtwórcy programu było do śmiechu?

Lektor Hotelu Paradise zadrwił z Edyty Górniak podczas jednego z odcinków. Diwa została wspomniana przez lektora reality show przy okazji rozmowy uczestników o... powstaniu meksykańskich piramid. Chyba wszyscy pamiętamy stwierdzenie gwiazdy dotyczące długości jej życia. Nie tak dawno gwiazda przyznała, że jej ziemska tułaczka trwa już od 4 tysięcy lat, jeśli liczyć czasem linearnym. Do sprawy postanowił odnieść się lektor popularnego programu, który zdecydował się na wymowny żart. Kąśliwa uwaga nie przeszła jednak bez echa. Gwiazda zdecydowała się zareagować na słowa wypowiedziane przez mężczyznę.

Pary z programów randkowych, które nadal są razem. Ich miłość przetrwała próbę czasu!

HA HA HA ale z Ciebie bambik | Dokończ Piosenkę 14 #Bambiksong

Hotel Paradise - Edyta Górniak

Edyta Górniak w Hotelu Paradise zrobiła prawdziwą furorę, a jej słowa rozśmieszyły fanów reality show. I choć diwa nie brała udziału w nagrywaniu programu, to pojawiła się w nim wzmianka o niej. W jednym z odcinków Maurycy Maurycy opowiadał Julii o niezapomnianej podroży do Meksyku. Uczestnicy debatowali na temat Piramid Majów.

Wyglądają magicznie - przyznał.

Myślisz, że to zrobili ludzie? - dociekała zaciekawiona partnerka.

Ciekawość Julii doczekała się prześmiewczego komentarza lektora programu.

Jann i Zalewski na jednej scenie z Jaredem Leto! Fani OWF 2023 są zachwyceni

Nie, Edyta Górniak - wypalił lektor.

Fragment programu pojawił się oficjalnym Instagramie reality-show. Edyta Górniak postanowiła zareagować na kąśliwą uwagę. W komentarzu zostawiła dwie emotikonki - płaczącą ze śmiechu buzię oraz serduszka. Jednak to nie koniec. Pan lektor pociągnął konwersację dalej i podziękował jej za dystans.

Jestem fanem i pozostanę nim przez kolejnych kilka tys. lat.

Listen on Spreaker.