Lea Michele USUNĘŁA KONTO na Twitterze! To przez ataki po śmierci Nayi Rivery?

2020-07-13 23:30 nk
Lea Michele
Autor: SplashNews.com/East News

Lea Michele nie skomentowała zaginięcia Nayi Rivery, co dla wielu internautów stało się pretekstem do zapoczątkowania kolejnej fali hejtu pod adresem ciężarnej aktorki Glee. Czy to dlatego gwiazda zdecydowała się zdezaktywować swoje konto na Twitterze?

Śmierci Nayi Rivery wstrząsnęła nie tylko fanami Glee. Również koledzy z planu pięknej i utalentowanej aktorki przeżywają trudne chwile. Zwłaszcza, że to już kolejna gwiazda Glee, której życie skończyło się zdecydowanie zbyt wcześnie i nagle.

Jak Wam pisaliśmy, śledczy odnaleźli w jeziorze Piru w Kalifornii zwłoki i potwierdzili, że osoba, która została wyłowiona z wody, to właśnie Naya Rivera. Śmierć gwiazdy Glee została tym samym oficjalnie potwierdzona. Dotąd bowiem, choć policja zaznaczała, iż nie było szans na odnalezienie aktorki żywej, jej bliscy i fani wciąż mieli cień nadziei, że jednak zdarzy się cud i Naya Rivera odnajdzie się gdzieś cała i zdrowa...

Lea Michele usunęła Twittera

Dotąd niewiele gwiazd Glee zdecydowała się publicznie skomentować zaginięcie i śmierć Nayi Rivery. Kilkoro aktorów dało jedynie do zrozumienia, że to zbyt ciężkie przeżycie, by oczekiwać od nich wielkich słów w mediach społecznościowych. Aktorzy Glee przeżywają swoją żałobę w większości w milczeniu. Jednak tylko jednej osobie dostaje się za to najbardziej.

Lea Michele została niedawno zaatakowana przez byłych kolegów z Glee za aroganckie i wyniosłe zachowanie. Aktorka przeprosiła, jednak nie wszyscy aktorzy i fani przyjęli jej przeprosiny jako szczere i przemyślane.

Teraz, kiedy Lea Michele nie skomentowała publicznie śmierci koleżanki z planu, wielu internautów odebrało to jako kolejny przykład arogancji.

Ostatecznie w weekend, tuż przed odnalezieniem ciała Nayi Rivery, Lea Michele zdezaktywowała konto na Tiwtterze.

Fani są przekonani, że w tak trudnych chwilach po prostu nie chciała wykłócać się z internautami w tak poważnych kwastiach.

Wierzycie

Lea Michele
Autor: SplashNews.com/East News
Naya Rivera
Autor: Variety/REX/Shutterstock/EAST NEWS
Hotplota.pl: Rozwody gwiazd; nieostrożna Sofia Richie; wyrzeźbiony Leonardo DiCaprio

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE