Lara Gessler zmieniła fryzurę! "Raz w życiu grzywkę trzeba mieć"

2021-02-19 12:14 kp
Lara Gessler
Autor: WBF

Każda kobieta lubi raz na jakiś czas odmianę na głowie i z radością poddaje się pomysłom fryzjera. Tym razem z małej metamorfozy skorzystała Lara Gessler, która właśnie pochwaliła się efektami swojej ostatniej wizyty w salonie fryzjerskim. Młoda mama postawiła na niedużą, ale znaczącą zmianę. Zobaczcie, jak teraz wygląda!

Zbliżająca wiosna to co roku dla wielu osób doskonała motywacja, by nieco zmienić w swoim życiu. Na początek - fryzurę :) Jako jedna z pierwszych na metamorfozę zdecydowała się Lara Gessler. Młoda mama od dawna jest wierna półdługim włosom blond i wcale nie miała ochoty rezygnować ze swojego ulubionego uczesania. Postawiła więc na małą zmianę, która dała jednak bardzo wiele.

Lara Gessler oczywiście poświęca obecnie cały czas swojej małej córce. Córka Magdy Gessler urodziła w październiku ubiegłego roku i świetnie czuje się jako mama, o czym świadczą kolejne zdjęcia na Instagramie, na których dosłownie kwitnie. Lara ma ogromne wsparcie w słynnej restauratorce, która nie posiada się z radości, że doczekała się wnuczki.

>> Magda Gessler obchodzi pierwszy Dzień Babci! Lara złożyła jej słodkie życzenia

Złodzieje polują na te marki samochodów | ESKA XD #016

Lara Gessler zmieniła fryzurę

Na nowym zdjęciu Lary Gessler na Instagramie możemy zobaczyć ją już po wizycie u fryzjera. Córka restauratorki postawiła na grzywkę. Mocniej wystopniowała też włosy.

Podobno raz w życiu grzywkę trzeba mieć😂🥰🙆🏼‍♀️

- napisała.

Fanom Lary Gessler bardzo spodobała się ta mała-duża zmiana.

Pięknie!!!❤️

Super zmiana 😍

MEGA 🔥

- czytamy w komentarzach.

 A jak Wam się podoba?

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE