Lara Gessler

i

Autor: WBF

Magda Gessler obchodzi pierwszy Dzień Babci! Lara złożyła jej słodkie życzenia

2021-01-21 15:08

Dzień Babci to jedno z najmilszych świąt w ciągu całego roku. W tym dniu każdy odwiedza lub dzwoni do swojej babci, przy przypomnieć jej o tym, jak jest dla niej ważna! A ponieważ wnuczka Magdy Gessler jest jeszcze zbyt mała, by osobiście złożyć życzenia swojej babci, zrobiła to za nią Lara Gessler. I pokazała słodki filmik!

Gdy Magda Gessler dowiedziała się, że jej córka spodziewa się dziecka, nie posiadała się z radości. Restauratorka nie ukrywała, że marzyła o wnukach, a wizja pojawienia się na świecie dziecka Lary napawała ją ogromną radością. Gdy już mała Nena przyszła na świat. Magda - co zrozumiałe - całkowicie zakochała się we wnuczce.

Teraz Magda Gessler obchodzi swój pierwszy dzień babci! A ponieważ Nena ma dopiero kilka miesięcy i trudno jej wyrazić słowami, co czuje do ukochanej babci, w tym roku zamiast niej zrobiła to Lara Gessler.

Magda Gessler i jej pierwszy dzień babci

ESKA XD #014

✨?Wszystkiego najlepszego dla naszej kochanej Babci Magdusi? Nigdy nie sądziłam, że zobaczę Ciebie w takim wydaniu... Taką rozczuloną i przejęta. Dziękuję, że tu jesteś. Dla Neny i dla mnie ♥️

- napisała na Instagramie Lara Gessler pod uroczym filmikiem.

Na nagraniu, które udostępniła Lara, możemy zobaczyć Magdę Gessler pochylającą się nad wnuczką i zabawiającą ją... swoimi włosami. Jak na porządną babcię przystało, Magda wydaje przy tym mnóstwo zabawnych odgłosów :)

Zobaczcie słodki filmik!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE