Laluna

i

Autor: AKPA Laluna - znane są zarobki celebrytki

Celebryci

Laluna ujawnia zarobki. Szok, ile bierze za jeden odcinek programu

2023-09-26 13:06

Laluna Unique jest jedną z najbardziej wyróżniających się uczestniczek programu "Królowe życia". Na jaw wyszło, jak wysoko ceniona jest przez produkcję i ile dostaje za odcinek.

Katarzyna Alexander, znana jako Laluna spełnia się na wielu polach. Prowadzi butik z ubraniami i perukami, działa na Instagramie w charakterze influencerki, a także jest jest jedną z gwiazd programu "Diabelnie boskie". Celebrytka może pochwalić się sporym majątkiem, a pieniądze lubi wydawać na zabiegi medycyny estetycznej, ubrania i podróże. Gwiazda telewizji TTV, jak sama twierdzi, nigdy nie narzekała na brak pieniędzy. Teraz wyznała, ile dostaje za odcinek.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Laluna Unique - wiek, kiedyś, walka mma, Królowe Życia, córka, Instagram

ESKA SUMMER CITY w Galerii Katowickiej

Lalunę od wielu lat możemy oglądać na antenie TTV. Widzowie polubili ją za szczerość i szalone usposobienie. W 2022 roku ostatni raz mieliśmy okazję oglądać ją w "Królowych życia". Po zakończeniu przygody z programem wzięła udział w Fame MMA 14, a w oktagonie zmierzyła się z Wiktorią "Wiki" Jaroniewską - niestety, przegrała. Następnie została zaproszona do zupełnie nowego formatu "Diabelnie boskie". Zdradziła, ile dostaje za odcinek.

Jestem od ośmiu lat w telewizji. Przy nakręcaniu jednego odcinka można powiedzieć, że zarabiam dwukrotną pensję miesięczną normalnego człowieka - wyznała 40-latka w rozmowie z Szalonym Reporterem.

Średnia krajowa w Polsce wynosi 7 485 zł. Można więc sądzić, że Laluna otrzymuje za odcinek ok. 15 tys. złotych. Skoro więc "Diabelnie boskie" liczą 18 odcinków, celebrytka zgarnie za sezon ok. 270 tys. złotych.