Laluna

i

Autor: AKPA

Celebryci

Laluna przed operacjami plastycznymi. Tak wyglądała 17 lat temu

2024-01-29 15:22

Celebrytka na swoje operacje plastyczne wydała już ponad dwa miliony złotych. Usta, piersi, powiększenie pośladków, biustu, naciągnięcie powiek i resekcja żołądka to tylko część powodów, dla których odwiedziła kliniki estetyczne. Mało kto jednak wie, jak Laluna wyglądała przed tym, jak zdecydowała się na jakąkolwiek operację ingerującą w jej wygląd. Teraz zdecydowała się pokazać swoje archiwalne fotografie sprzed kilkunastu lat, na których wygląda zupełnie inaczej! Poznajecie?

Chyba wszyscy już przyzwyczaili się do kolejnych wieści dotyczących operacji plastycznych Laluny. Gwiazda "Królowych życia" kojarzona jest m.in. z częstymi ingerencjami w swój wygląd, które wielokrotnie szokowały jej obserwatorów. Niedawno pisaliśmy o rękawowej resekcji żołądka, której się poddała. Odcięcie krzywizny większej żołądka spowodowało pozbycie się kilku kg oraz mocną zmianę sylwetki. Wcześniej celebrytka zdecydowała się również m.in. na operację nosa, uszu, piersi, pośladków i brzucha. Zrobiła sobie również nowe zęby, które kosztowały ją około 20 tysięcy złotych. Z kolei pod koniec stycznia zapowiedziała, że zapragnęła zmienić kolor oczu, ponieważ marzy o błękitnym odcieniu. Przed kolejną wizytą w salonie medycyny estetycznej postanowiła podzielić się ze swoimi fanami zdjęciami sprzed kilkunastu lat, na których wygląda zupełnie inaczej.

ROKSANA WĘGIEL I SMOLASTY RAZEM? | Maks on air

Laluna - jak kiedyś wyglądała?

Laluna Unique zupełnie nie przypomina siebie sprzed siedemnastu lat. Archiwalne fotografie, które wrzuciła na swojego Instagrama pokazują, jak bardzo się zmieniła. Nic w tym dziwnego. Jakiś czas temu, w jednym z wywiadów zdradziła, że do tej pory na zabiegi i operacje wydała ponad dwa miliony złotych. Od czasu ujawnienia tej informacji minęło już kilka miesięcy, dlatego należy doliczyć również m.in. kwotę za resekcję żołądka. Influencerka ma słabość do poprawiania swojej urody i nie ukrywa, że w głowie ma jeszcze wiele innych pomysłów, które na bieżąco będzie realizowała. Rozpoczynając swoją karierę w "Królowych życia" Laluna była już po kilku zabiegach, dlatego ciężko znaleźć jej zdjęcia, na których możemy zobaczyć ją w naturalnym wydaniu. Jednak, by zaspokoić ciekawość fanów, celebrytka zdecydowała się na opublikowanie kilku kadrów sprzed kilkunastu lat. Poznajecie?

Laluna

i

Autor: instagram/lala_laluna_official