Lady Gaga założyła na Oscary 2019 diament Audrey Hepburn! To prawdziwy unikat!

2019-02-25 12:19
Lady Gaga
Autor: Rex Features/East News Lady Gaga. Piosenkarka nie ma klasycznej urody, przez co dawniej miała wiele kompleksów. Uważano, że przez to nie nadaje się na gwiazdę estrady, lecz ona ze swojego oryginalnego wyglądu uczyniła atut i zachwyciła świat. Dziś namawia wszystkich do akceptowania siebie takimi, jakimi są.

Lady Gaga ma już za sobą wiele imprez, na których błyszczała nie tylko swoim talentem, ale i wyjątkową biżuterią. Oscary 2019 to jednak tak wyjątkowa okazja, że wokalistka nie mogła włożyć "przeciętnego" diamentu. Na szyi Lady Gagi znalazł się jeden z największych tego typu diamentów świata. Co więcej, kamień ma ponad 100 lat, a po raz ostatni miała go na sobie sama Audrey Hepburn!

Przy tak ważnej okazji, jaką była gala rozdania Oscarów 2019 Lady Gaga wyglądała najpiękniej, jak mogła. Wokalistka ubrała na ceremonię imponującą, czarną suknię Alexandra McQueena, która doskonale wyeksponowała ogromną biżuterię wokalistki. Gwiazda po raz kolejny pozowała z diamentami marki Tiffany & Co. Tym razem jednak na jej szyi znalazło się coś naprawdę wyjątkowego.

Specjalnie z okazji ceremonii Oscarów 2019 Lady Gaga otrzymała od Tiffany & Co. jeden z najbardziej wyjątkowych diamentów świata. Dekolt wokalistki zdobił 141-letni żółty diament, uznawany za jeden z największych żółtych diamentów świata!

HOT TEMAT
Bradley Cooper i Lady Gaga, Irina Shayk

Autor: USA TODAY Network/Sipa USA/East News; Rex Features/East News

Oscary 2019: Zazdrosna Irina Shayk usiadła między Lady Gagą a Bradley'em Cooperem. Dziwicie się?

Oscary 2019 - Lady Gaga z niezwykłym diamentem

Według Hollywood Reporter kamień, który Lady Gaga miała na sobie na gali Oscarów 2019 warty jest około 30 milionów dolarów. 128.54- karatowy diament ma taką wartość nie tylko ze względu na swój rozmiar, ale i historię. Wystarczy wspomnieć, że po raz ostatni nosiła go w 1961 roku Audrey Hepburn podczas sesji do filmu Śniadanie u Tiffany'ego.

Lady Gaga jest najlepszą twórczynią, innowatorką i łamaczem reguł. Jestem podekscytowany tym, że po raz pierwszy odkąd został on odkryty 141 lat temu, legendarny diament Tiffany'ego pojawi się na czerwonym dywanie.

- powiedział dyrektor artystyczny Tiffany & Co., Reed Krakoff.

Rzeczywiście trudno było o lepszą okazję i lepszą osobę do zaprezentowania tej niezwykłej biżuterii. Lady Gaga zdobyła podczas Oscarów 2019 statuetkę za najlepszą piosenkę i razem z Bradley'em Cooperem wykonała numer Shallow na scenie. Nie widzieliście jeszcze ich show? Koniecznie musicie nadrobić:

>> Lady Gaga i Bradley Cooper "Shallow" - zobacz występ na gali Oscary 2019! [WIDEO]

Lady Gaga
Autor: MARK RALSTON/AFP/East News
NAJNOWSZE