Lady Gaga

i

Autor: Rex Features/East News

Lady Gaga też rozkręca kosmetyczny biznes. Nowe produkty na horyzoncie?

2020-12-16 15:00

Branża kosmetyczna to branża z przyszłością. Takiego zdania z pewnością jest wiele gwiazd, które oprócz działania w branży artystycznej chętnie rozkręcają dodatkowe biznesy, które często przynoszą większe zyski niż ich pierwotna działalność. Już nie tylko Rihanna, Jennifer Lopez czy Gwyneth Paltrow, także Lady Gaga rusza na podbój kosmetycznego świata!

Niedawno informowaliśmy Was o nowym produkcie, który znalazł się w ofercie marki Fenty Beauty należącej do Rihanny. Piosenkarka na chwilę zapomniała o muzyce by skupić się na swojej firmie. I choć fani tęsknią to jeśli chodzi o biznes trzeba przyznać, że świetnie jej idzie. Fenty Beauty jest marką bardzo pożądaną na rynku.

Czy podobny sukces odniesie Lady Gaga? Tego nie wiadomo. Tak czy inaczej artystka również postanowiła skupić się na kosmetykach. Firma Haus Labs, która oferuje wegańskie i wolne od okrucieństwa kosmetyki powstała w 2019 roku. Początkowo oferowała produkty do makijażu. Teraz wiele wskazuje na to, że w ofercie znajdą się także produkty do pielęgnacji skóry. A dlaczego warto sięgnąć akurat po te kosmetyki? Odpowiedzi udzieliła sama Lady Gaga!

ESKA XD EXTRA

Haus Labs i pielęgnacja skóry. Dziewczyno, tak! 

– pisała podekscytowana fanka.

Póki co trzeba uzbroić się w cierpliwość, Lady Gaga nie zdradziła jeszcze szczegółów dotyczących nowych kosmetyków.

Które kosmetyki gwiazd do Ciebie pasują?

Pytanie 1 z 5
Na co dzień maluję się...

Pierwszym krokiem do dobrego makijażu jest #skincare. Uważam, że prawie wszystkie problemy skórne są spowodowane naruszeniem bariery skórnej i mikrobiomu. Moja sztuczka polega na zastosowaniu rozwiązań, które równoważą moją skórę, przerywając wszystkie stany zapalne wywołane przez wolne rodniki lub inne rzeczy. Więc… używam tylko tych produktów, które są opracowane wyłącznie dla mnie.

– tłumaczyła.

Nie wiemy, czy Lady Gaga zdoła powtórzyć sukces Fenty Beauty ale na pewno nie będzie narzekać na brak zainteresowania produktami. Już teraz wiele osób zachwyca się wizją produktów do pielęgnacji skóry od piosenkarki.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE