Lady Gaga i jej pies

i

Autor: Guerin Charles/ABACA/Abaca/East News

Lady Gaga przemierza Nowy Jork w gigantycznych butach. Ile mają wysokości?

2021-07-28 14:00

Lady Gaga to królowa stylu. Piosenkarka doskonale wie, jak zwrócić na siebie uwagę lub co zrobić, by wywołać skandal. Wiele razy wzbudzała zachwyt, ale i niesmak. Teraz kolejny raz pokazuje, że jest w formie. Jej gigantyczne buty robią wrażenie, a fani pytają, jak ona to robi, że w nich chodzi!

Lady Gaga uwielbia wzbudzać zachwyt swoimi momentami szalonymi stylizacjami. Ma za sobą wiele kontrowersji wywołanych oryginalnymi ubraniami. Przypomnijmy sobie, chociaż jej mięsną kreację, którą ubrała w 2010 roku na rozdanie nagród MTV Video Music Awards.

Lady Gaga pokazuje, że formę nadal trzyma i wciąż potrafi nieźle zaskoczyć. Paparazzi przyłapali ją, jak przemierzała ulice Nowego Jorku. Ubrana w czarną, dopasowaną sukienkę pozornie nie wywołała szoku. Aż do chwili, gdy fani spojrzeli na jej buty.

Gigantyczne buty na platformach i szpilce miały prawie 23 cm wysokości! Buty za które, trzeba było zapłacić, ponad 112 dolarów skutecznie przyciągnęły uwagę, ale i zachwyt. Wielu internautów podziwiało gwiazdę i zastanawiało się, jak udaje jej się płynnie przemierzać ulicę w tak wysokich butach.  

To nie pierwszy raz, kiedy piosenkarka wskakuje w oryginalne buty. Wcześniej pojawiła się w nich na czerwonym dywanie w 2020 roku na MTV VMA.

Ręka w górę, kto odważyłby się wskoczyć w takie buty... xD

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY
Lady Gaga w wysokich butach

i

Autor: Rex Features/East News