"Narodziny gwiazdy": Lady Gaga i Bradley Cooper mieli romans? Wiedzieli, co robią

2021-10-24 10:25 mm
Lady Gaga i Bradley Cooper
Autor: USA TODAY Network/Sipa USA/East News

Na początku 2019 roku Lady Gaga i Bradley Cooper podróżowali po świecie, promując film "Narodziny gwiazdy" i zbierając pochwały za swoje filmowe kreacje. Historia młodej gwiazdy i jej mentora była tak wiarygodna, że wiele osób - łącznie z Iriną Shayk - zaczęło podejrzewać parę o romans. Emocje sięgnęły zenitu po ich gorącym występie na Oscarach 2019. Jaka jest prawda?

Relacja Lady Gagi i Bradleya Coopera była bez wątpienia jedną z tych, które w ubiegłym roku rozgrzewały fanów na całym świecie. Wokalistka i aktor spędzili ze sobą wiele miesięcy pracując nad rolami w musicalu Narodziny gwiazdy i nigdy nie ukrywali, że znaleźli ze sobą nić porozumienia. Gdy oboje zaczęli podróżować po świecie i promować film, pozować razem na ściankach i występować razem na galach, media zaczęły plotkować o ich romansie.

Punktem kulminacyjnym dyskusji o relacji Lady Gagi i Bradleya Coopera była pamiętna gala Oscarów 2019, podczas której muzycy wystąpili razem na scenie z piosenką Shallow, czule się obejmując i spoglądając w oczy. Plotek nie powstrzymała nawet Irina Shayk, która przezornie usiadła na widowni gali między rzekomymi kochankami. Kilka miesięcy później para rozstała się, nie informując o powodach swojej decyzji.

(ciąg dalszy historii pod materiałem wideo)

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 22.10.2021

Lady Gaga i Bradley Cooper mieli romans?

Wobec rozstania Bradleya Coopera i Iriny Shayk oczy całego świata znów skierowane były na Lady Gagę. I choć piosenkarka już wcześniej kilka razy zarzekała się, że nie romansowała z aktorem, a miejsca, gdzie pojawiają się takie plotki to "kibel internetu", było jej bardzo trudno odciąć się od całej sprawy.

Dopiero później Lady Gaga odniosła się do swojego rzekomego romansu, szczegółowo opisując wydarzenia w programie Oprah Winfrey. Wy też uwierzyliście po Oscarach 2019 w uczucie łączące Lady Gagę i Bradleya Coopera? Cóż - daliście się nabrać!

Wykonaliśmy naprawdę dobrą robotę, oszukując wszystkich. Stworzyliśmy to

- stwierdziła.

Dziś można przyznać, że ten "romans" to jeden z najlepszych chwytów marketingowych ostatniego roku - nie ma chyba osoby, która nie usłyszałaby o Narodzinach gwiazdy... Wy też daliście się złapać?

NAJNOWSZE