Lady Gaga PODRAPAŁA Arianę Grande w OKO na planie Rain On Me! Skończyło się AFERĄ! [WIDEO]

2020-08-06 21:38 nk
Ariana Grande i Lady Gaga
Autor: Instagram.com/ladygaga

Lady Gaga pokazała fanom kulisy pracy nad teledyskiem do hitu Rain On Me. Podczas próby tanecznej gwiazda niechcący zadrapała Arianę Grande sztucznym paznokciem! Chwilę później doszło do rękoczynów, które skończyły się.. ucieczką Ari z sali prób! Zobaczcie nagranie!

Lady Gaga i Ariana Grande nawiązały współpracę na potrzeby piosenki Rain On Me. Połączenie obu artystek w jednym utworze było dla fanów niemałym zaskoczeniem, jednak efekt współpracy okazał się być spektakularny.

Niestety, w pewnych rejonach świata piosenka Rain On Me została uznana za pechową...

Również przygotowywanie teledysku do numeru Rain On Me nie odbyło się bez nieprzewidzianych problemów...

Lady Gaga zadrapała Arianę Grande!

Lady Gaga pokazała w sieci kulisy powstawania klipu Rain On Me. W nagraniu widzimy m.in. mały wypadek, do którego doszło podczas treningu tanecznego tuż przed kręceniem teledysku. Otóż tańcząc Stefani Germanotta zahaczyła paznokciem o powiekę koleżanki po fachu! Skaleczenie nie było mocno widoczne, ale najwyraźniej dość bolesne dla Ari. Ta jednak starała się obrócić wszystko w żart.

Lady Gaga podrapała mi oko! To zaszczyt, mam nadzieję, że zrobi się blizna!

- krzyczy w nagraniu Ariana Grande, na co Lady Gaga odpowiada, że nie dopuści do zrobienia się blizny i prosi kogoś o znalezienie maści wspomagającej gojenie.

To, co dzieje się dalej, to dość zaskakujący zwrot akcji... Ariana i Gaga zaczynają siłować się na podłodze! Ari krzyczy: "NIE!", a Stefani całym swoim ciałem przyciska ją brzuchem do ziemi i żąda: "Daj mi swoją twarz!".

Afera eskaluje, kiedy Grande udaje się wstać. Artystka łapie tubkę z maścią i biegnąc w kierunku wyjścia ciska nią poza zasięg koleżanki po fachu. Lady Gaga goni ją z porcją maści na palcu po całej sali, a ona ucieka w końcu z pomieszczenia. Gaga woła:

Masz zadrapanie na twarzy, nie możesz mieć zakażenia przed kręceniem teledysku!

Jednak Ariana nie słucha jej i znika za drzwiami ku zaskoczeniu ekipy tancerzy.

Na szczęście wszystko odbywa się w atmosferze śmiechu i żartów, a kolejnego dnia obie panie kręcą razem spektakularny teledysk, wymieniają komplementy i przytulają się na koniec.

Spodziewaliście się aż takiej chemii między nimi?

Trzeba przyznać, że efekt końcowy teledysku Rain On Me wypadł doskonale!

NAJNOWSZE