Lady Gaga o związku: Michael Polansky to „mężczyzna, którego kocham”

2021-11-18 18:51

Do tej pory Lady Gaga nie miała szczęścia w miłości. Jej relacje rozpadały się, nawet mimo zaręczyn. Od dwóch lat chłopakiem wokalistki jest Michael Polansky. Artystka jednak unika publicznego opowiadania o ich związku. W nowym wywiadzie Lady Gaga zrobiła wyjątek i powiedziała, że Michael Polansky to „mężczyzna, którego kocham”!

Lady Gaga to jedna z najbarwniejszych postaci w show-biznesie. W kontrowersyjnych stylizacjach podbija najważniejsze salony świata. Na koncertach szokuje nie tylko kreacjami, ale i efektami tworzącymi prawdziwe show. Od kilku lat Lady Gaga jest również aktorką. Odkrywa się przed fanami, prezentując na ekranie cała paletę emocji.

Jednak jeśli chodzi o jej życie prywatne, pozostała bardzo skryta, mimo międzynarodowej sławy. Od dwóch lat chłopakiem artystki jest Michael Polansky. Wybranek Lady Gagi jest dyrektorem generalnym The Parker Group, prowadzącym różne organizacje charytatywne i inne przedsięwzięcia dla współzałożyciela Facebooka, Seana Parkera.

W nowym wywiadzie gwiazda pozwoliła sobie na romantyczne wyznanie!

ESKA XD #035 - SQUID GAME, FAME MMA 12, MIŁOŚĆ W CZASACH WOJNY, WIEDŹMIN: SEZON 2

Lady Gaga: Michael Polansky jest „mężczyzna, którego kocham”

W wywiadzie dla Hollywood Reporter Lady Gaga wróciła do sytuacji, gdy jej psy zostały uprowadzone. Ona była wtedy we Włoszech, pracując nad filmem House of Gucci. Mężczyzna, wyprowadzający jej psy został postrzelony, a dwa z trzech buldogów skradziono.

Na szczęście psy zwrócono, Ryan Fischer przeżył, a policja ostatecznie aresztowała pięć osób w związku z tym przestępstwem.

Mówiła Lady Gaga.

Trzymamy kciuki za ich miłość!

Lady Gaga - jak dobrze ją znasz?

Pytanie 1 z 7
Od czego zaczęła się jej kariera muzyczna?

Wszyscy są w porządku. Wszyscy się leczą. Cały czas modlę się za Ryana. Jestem bardzo wdzięczna, że go nie straciliśmy. I każdego dnia dziękuję Bogu za bezpieczny powrót moich psów. Moje psy i mężczyzna, którego kocham, to całe moje życie.