Lady Gaga

i

Autor: MIGUEL MEDINA/AFP/East News; Marco Piraccini/Cover Images/East News

Lady Gaga nie pomogła? Wprowadzał jej psy, teraz jest bezdomny i prosi o pieniądze

2021-08-17 20:30

Kilka miesięcy temu wszyscy obserwowaliśmy dramat z psami Lady Gagi w roli głównej. Wyprowadzający je Ryan Fischer został postrzelony, a zwierzęta uprowadzono. Na szczęście wróciły do właścicielki, a wszystko skończyło się dobrze. Na pewno? Ryan Fischer został bezdomny i prosi internautów o pieniądze!

Pod koniec lutego Lady Gaga przebywała w Europie, gdzie pracowała nad filmem House of Gucci. Tymczasem w USA odbył się prawdziwy dramat z jej psami. Wyprowadzający je Ryan Fischer został postrzelony, a zwierzęta porwano!

Na szczęście wszystko szybko się dobrze skończyło - Lady Gaga odzyskała psy. Media rozpisywały się o tym, jak zapewniła pomoc medyczną postrzelonemu wyprowadzaczowi psów.

Jednak jego los kilak miesięcy po wypadku nie jest wesoły... Ryan Fischer prosi internautów o pieniądze!

ESKA XD #029 - ELIF, TANIEC Z GWIAZDAMI, SEKRETY TOUR DE POLOGNE

Lady Gaga zostawiła wyprowadzacza psów bez pomocy?

Po postrzale Ryan Fischer trafił do szpitala, gdzie lekarze walczyli o jego życie. Zagraniczne media donosiły, że Lady Gaga wzięła na siebie rachunek i zadbała o finansowe wynagrodzenie traum.

Tymczasem kilka miesięcy po tych strasznych wydarzeniach Ryan Fischer prosi w internecie o pieniądze. Od dwóch miesięcy mężczyzna podróżuje po USA w poszukiwaniu przywódców duchowych, którzy pomogliby mu uporać się z ogromną traumą.

W poniedziałek Ryan Fischer uruchomił zrzutkę internetową, informując, że jego furgonetka się zepsuła i utknął. Były wyprowadzacz psów Lady Gagi żalił się, że nie ma pracy, ani mieszkania. Prosił internautów o wpłaty, by mógł naprawić auto i ruszyć w dalszą trasę, która ma pomóc mu się "oczyścić" po traumatycznych wydarzeniach.

Myślicie, że Lady Gaga się dorzuci?

Lady Gaga - jak dobrze ją znasz?

Pytanie 1 z 7
Od czego zaczęła się jej kariera muzyczna?