Ojciec Lady Gagi: "NADAL jestem dumny z córki". Świewała Bidenowi, on głosował na Trumpa

2021-01-22 12:34 mm
Lady Gaga i jej ojciec Joe Germanotta
Autor: Christopher Peterson/Splash News/EAST NEWS

Podczas inauguracji prezydentury Joe Bidena Lady Gaga dostąpiła zaszczytu zaśpiewania hymnu Stanów Zjednoczonych. Wokalistka od dawna była przeciwniczką odchodzącego z urzędu Donalda Trumpa, a tymczasem jej ojciec głosował właśnie na niego! Na szczęście różnica w poglądach politycznych nie wpłynęła na wzajemne uczucia.

Różnica poglądów w sprawach politycznych to w wielu rodzinach przyczyna poważnych kłótni. Na szczęście nie dotyczy to Lady Gagi. Choć ona i jej ojciec w polityce stoją po dwóch skrajnych stronach barykady, nie wpływa to na ich relacje rodzinne.

Ojciec Lady Gagi, Joe Germanotta powiedział, że cieszy go, że przypadł jej zaszczyt odśpiewania hymnu narodowego podczas zaprzysiężenia Joe Bidena. Jego zdaniem córka spisała się na medal.

Nadal jestem z niej bardzo dumny! Myślę, że spisała się świetnie. Zaśpiewała głośno i mocno, naprawdę włożyła w to całą duszę

- powiedział Joe Germanotta zapytany o występ córki na inauguracji Joe Bidena.

Różnica poglądów w rodzinie Lady Gagi

Ojciec Lady Gagi jest restauratorem. Joe Germanotta wraz z żoną prowadzi włoską knajpkę w Nowym Jorku. Od pewnego czasu posiada też restaurację na nowojorskim dworcu, jednak ten biznes nie wyszedł mu najlepiej.

Wiosną 2020 roku amerykańska prasa rozpisywała się o konflikcie taty Lady Gagi z władzami miasta. Joe Germanotta odmówił płacenia czynszu i oskarżał urzędników o brak reakcji w sprawie bezdomnych koczujących przed jego restauracją. Jego zdaniem odstraszali oni potencjalnych klientów lokalu.

Mike Tyson, Nicolas Cage - te gwiazdy straciły majątek | ESKA XD - Hotplota #14

Zobacz też: Lady Gaga i Jennifer Lopez na zaprzysiężeniu Joe Bidena

NAJNOWSZE