Lady Gaga dostała od Michaela Polansky'ego gigantyczny bukiet kwiatów. Wysłał je do Rzymu

2021-03-29 12:37 kp

Lady Gaga obchodziła w weekend swoje 35. urodziny. Święto gwiazdy zastało ją we Włoszech, gdzie Gaga od tygodni pracuje przy nowym filmie Ridleya Scotta "House of Gucci". Choć więc w jej urodziny nie mógł być przy niej jej chłopak - Michael Polansky, nie zapomniał on o ukochanej i przesłał jej ogromny bukiet kwiatów.

Lady Gaga dołączyła w niedzielę do zaszczytnego grona 35-latek. Wokalistka nie miała jednak możliwości w huczny sposób świętować swoich urodzin - na imprezy wciąż nie pozwalają pandemiczne obostrzenia, a poza tym Gaga wciąż pozostaje w Rzymie, gdzie pracuje nad swoim nowym filmem.

Przypomnijmy, że tuż po inauguracji Joe Bidena, podczas której Lady Gaga zaśpiewała hymn narodowy Stanów Zjednoczonych, piosenkarka rozpoczęła swój kolejny filmowy projekt. Gaga otrzymała w filmie Ridleya Scotta House of Gucci rolę byłej żony Maurizio Gucciego, Patrizii Reggiani, która w 1998 roku została skazana za zaaranżowanie zabójstwa swojego byłego męża. W sieci można było oglądać już zdjęcia z planu filmowego, a sama Gaga na swoim Instagramie pokazała oficjalne ujęcie ze swoim filmowym partnerem, Adamem Driverem.

Lady Gaga i bukiet od ukochanego

Jeśli miłość Micheala Polansky'ego do Lady Gagi jest tak wielka jak bukiet kwiatów, jakie przesłał jej do Rzymu z okazji jej urodzin, wokalistka nie musi mieć najmniejszych wątpliwości co do jego uczuć. Gaga pochwaliła się na Instagramie prezentem, jaki dostała od swojego wybranka - takiej wielkości bukietami nie mogła chyba pochwalić się nawet Kim Kardashian w najlepszym czasie swojego małżeństwa z Kanye Westem!

Kiedy twój chłopak przyśle ​​ci wszystkie kwiaty w Rzymie na twoje urodziny. Kocham Cię kochanie 💕 Nie mogę się doczekać, kiedy będę w domu z Tobą i naszymi psami, to wszystko, czego potrzebuję.

- napisała Lady Gaga pod najnowszym zdjęciem na Instagramie.

Oczywiście fakt, że Gaga wspomniała o psach nie jest przypadkowy. Pod koniec lutego podczas napadu na opiekuna psów wokalistki dwa z jej buldogów zostały uprowadzone. Gaga wyznaczyła nagrodę za odnalezienie czworonogów - szczęśliwie po kilku dniach na komisariat przyprowadziła je nieznana kobieta. Śledztwo w sprawie pobicia pracownika wokalistki i uprowadzenia psów wciąż trwa. Według ostatnich ustaleń funkcjonariuszy napastnicy nie wiedzieli, że zwierzęta należą do sławnej piosenkarki, a napad miał być elementem wojny gangów.

>> Lady Gaga padła ofiarą porachunków gangów?! Policja ma nowe dowody w sprawie porwania

Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE