Lady Gaga na planie House of Gucci! Wygląda niesamowicie [ZDJĘCIA]

2021-03-17 10:26 kp

Lady Gaga spędza kolejne dni na planie filmu House of Gucci, gdzie wciela się w rolę niesławnej Patrizii Reggiani, skazanej za zlecenie zabójstwa męża. Ekranowym partnerem gwiazdy został tym razem Adam Driver. Ekipa pracuje obecnie w Mediolanie, gdzie powstają kolejne sceny do nowej produkcji Ridleya Scotta. Zobaczcie zdjęcia!

Lady Gaga coraz lepiej czuje się w świecie filmu. Po sukcesie Narodzin gwiazdy wokalistka ma szansę na kolejny filmowy sukces, tym razem w najnowszej produkcji Ridleya Scotta opowiadającej historię tajemniczej śmierci Maurizio Gucciego, wnuka założyciela słynnego domu mody Gucci. Gaga wciela się w filmie w rolę żony Maurizio, Patrizii Reggiani, która w 1998 roku została skazana za zaaranżowanie zabójstwa swojego byłego męża.

Obok Lady Gagi na ekranie zobaczymy Adama Drivera w roli Maurizio Gucciego, Jeremy'ego Ironsa jako Rodolfo Gucciego, Jareda Leto jako Paolo Gucciego i Ala Pacino w roli  Aldo Gucciego. Premierę filmu zaplanowano na listopad tego roku.

Kobiety kontra mężczyźni | ESKA XD #018

Lady Gaga i Adam Driver w House of Gucci

Lady Gaga i Adam Driver od wielu dni pracują razem na planie produkcji. Zaledwie tydzień temu gwiazda pokazała na swoim Instagramie pierwsze oficjalne zdjęcie z filmu, zrobione podczas prac w położonym we włoskich alpach Gressoney.

>> Lady Gaga na pierwszym oficjalnym zdjęciu z House of Gucci! Jest nie do poznania

Teraz ekipa przeniosła się do Mediolanu, gdzie na Piazza Duomo powstawały ostatnio kolejne sceny do produkcji. Ekipie towarzyszyli paparazzi, którym udało się uchwycić główne gwiazdy filmu podczas pracy.

Trzeba przyznać, że Lady Gaga przeszła na potrzeby House of Gucci prawdziwą metamorfozę. Zobaczcie zdjęcia!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE