Lady Gaga

i

Autor: ANGELA WEISS/AFP/East News Lady Gaga zadłużyła się na kilka milionów

Lady Gaga i TRZY MILIONY debetu. "Pieniądze nic dla mnie nie znaczą"

2022-11-29 11:49

Lady Gaga przyznała, że pieniądze nie są dla niej ważne. Nawet w kryzysowej sytuacji nie przejęła się kilkumilionowym zadłużeniem. Najważniejszy jej dla niej rozmach podczas show, na które potrafi wydać majątek.

Lady Gaga jest jedną z największych gwiazd muzyki na świecie. Na Instagramie jej aktywność śledzi ponad 53 miliony użytkowników. To szalenie utalentowana i kontrowersyjna artystka, która zasłynęła takimi numerami jak Poker Face, Bad Romance, Alejandro czy Telephone.

Jej występy cieszą się olbrzymią popularnością, a Gaga wręcz kocha organizować spektakularne koncerty, które można wręcz nazwać muzycznymi spektaklami. Podczas jednej z tras, rozmach jakiemu dała się ponieść, spowodował ogromne finansowe problemy.

Lady Gaga nie zauważyła, że jest banktutką

Kiedy Lady Gaga odbywała w latach 2009-2011 roku tournée po świecie The Fame Ball Tour oraz The Monster Ball Tour - podczas którego odwiedziła również Polskę - gwiazda zdecydowanie przeliczyła się kosztami. Lady Gaga nie oszczędzała na niczym, liczyło się dla niej tylko show.

Po powrocie z trasy okazało się, że na koncie widnieją TRZY MILIONY DOLARÓW DEBETU. Jednak, dzięki nowym projektom udało jej się szybko odrobić stratę i wyjść na prostą. Po latach w wywiadzie z CNBC powiedziała, że na początku nawet nie zauważyła, iż jest na minusie, a kiedy tylko się zorientowała, nie zrobiło to na niej żadnego wrażenia - "To szczera prawda, że pieniądze nic dla mnie nie znaczą" - powiedziała w rozmowie.

Lady Gaga wyznała również, że stara się nie wydawać na luksusy, ponieważ jedyną rzeczą w którą naprawdę chce inwestować zarobione pieniądze to jej koncerty. Można się z tym kłócić wiedząc, że mieszka w posiadłości  za 22 miliony dolarów. Przyznała również, że nie żałowała pieniędzy na potrzeby i prezenty dla swoich rodziców, którym kupiła Rolls-Royce'a, a tacie zafundowała zastawkę serca.

Jedyne duże rzeczy, które kupiłam, to zastawka serca mojego taty i Rolls-Royce dla moich rodziców, na ich rocznicę. Poza tym wszystko przeznaczam na koncerty - wspomniała piosenkarka.

Lady Gaga lubi osiągać spektakularne sukcesy. Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że artystka już kilkunastokrotnie została wpisana do księgi rekordów Guinnessa, m. in. za ilość sprzedanych płyt wśród wokalistek, prześcigając Rihannę, Katy Perry czy Taylor Swift.

Sonda
Czy Lady Gaga to współczesna królowa popu?
MARINA - WOJTEK ŚWIETNIE BY SIĘ ODNALAZŁ W MUZYCE!