Lady Gaga i Bradley Cooper znów zagrają kochanków? Mogą wystąpić w Strażnikach Galaktyki 3!

2019-06-28 16:18
Bradley Cooper i Lady Gaga
Autor: FREDERIC J. BROWN/AFP/East News

Lady Gaga i Bradley Cooper znów znaleźli się na ustach wszystkich po tym, jak aktor rozstał się ze swoją partnerką, Iriną Shayk. Internauci i media natychmiast przypomnieli sobie, jak na początku tego roku plotkowano o ich romansie na planie "Narodzin gwiazdy"... Czy znów zobaczymy ich razem na ekranie?

Nazwiska Lady Gagi i Bradleya Cooper są prawdopodobnie w czołówce najgorętszych plotkarskich nazwisk tego roku. Wokalistka i aktor trafili na ustach wszystkich jeszcze w ubiegłym roku, gdy wystąpili w hitowych Narodzinach gwiazdy, po których spadły na nich pochwały i nagrody z całego świata. Sprawa ta miała jednak również znacznie bardziej plotkarski charakter...

Po występie Lady Gagi i Bradleya Coopera w Narodzinach gwiazdy cały świat uwierzył, że... mają oni romans. Najgłośniejszym wydarzeniem w tym kontekście był oczywiście ich emocjonalny występ na Oscarach 2019, po których media na całym świecie ogłosiły, że tych dwojga po prostu MUSI coś łączyć. Kilka miesięcy później Irina Shayk zerwała z aktorem.

Bradley Cooper i Lady Gaga znów razem na ekranie

Tymczasem wiele wskazuje na to, że fani Lady Gagi i Bradleya Coopera będą mieli znów szansę zobaczyć ich razem na scenie. Według zagranicznych serwisów wokalistka wraz z aktorem prowadzą rozmowy na temat udziału w Strażnikach Galaktyki 3. A wcielić się mają oczywiście w role... kochanków! Jak czytamy w Hollywood Life, Bradley Cooper ma wrócić do serii w roli Rocketa, a Lady Gaga ma wcielić się w rolę jego ukochanej. Dla tych, którzy nie widzieli wcześniej filmów z serii Strażnicy Galaktyki - postać Bradleya Coopera, a co za tym idzie, również jego wybranki, będzie animowana, a gwiazdy będą jedynie podkładać im głosy.

>> Lady Gaga "nie chce być tą trzecią"! Rozstanie Bradleya Coopera i Iriny Shayk załamało ją

Dobrze jednak wiemy, że Bradley Cooper i Lady Gaga naprawdę potrafią nimi czarować, prawda? ;)

NAJNOWSZE