Lady Gaga w sukni ślubnej! Gwiazda zachwyca na planie House of Gucci [GALERIA]

2021-04-08 23:04 es

Od tygodni Lady Gaga przebywa we Włoszech. Tam pracuje na planie filmu House of Gucci. Wokalistka gra rolę oskarżonej o zlecenie zabójstwa męża Patrizii Reggiani. Obecnie ekipa kręci sceny weselne. A to oznacza jedno - Lady Gaga w sukni ślubnej. Wygląda wspaniale!

House of Gucci to film przedstawiający życie Patrizii Reggiani. Została oskarżona o zabójstwo męża, Maurizio Gucciego. On z kolei był wnukiem jednego z najsławniejszych projektantów świata, założyciela wyśmienitego domu mody, Guccio Gucci.

W roli oskarżonej występuje Lady Gaga. Po jej sukcesie w narodzinach Gwiazdy fani mają wysokie oczekiwania. Tym razem jej partnerem ekranowym jest Adam Driver.

Ekipa od tygodni przebywa we Włoszech. Aktualnie kręcą w Rzymie. Paparazzim udało się uchwycić migawki z planu. Lady Gaga w sukni ślubnej wygląda zjawiskowo!

Samochody gwiazd FAME MMA | ESKA XD - Prosto z salonu #20

Lady Gaga w sukni ślubnej na planie House of Gucci

8 kwietnia pojawiły się nowe zdjęcia z planu House of Gucci. Jest na nich Lady Gaga w sukni ślubnej. Widać, że filmowa kreacja nie jest dokładną repliką sukni ślubnej Patrizii, która nie ma prześwitujących, koronkowych detali ani dekoltu. Jednak obie kobiety noszą bardzo podobne fryzury.

Trzeba przyznać, że Lady Gaga wygląda zachwycająco! Naturalnie, dziesiątki fanów wyszło, aby rzucić okiem na swoją idolkę, która była wyraźnie podekscytowana.

Premiera filmu House of Gucci zaplanowana jest na listopad 2021.

Ilu followersów mają gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile mniej więcej osób obserwuję konto Ariany Grande?
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE