Tak wygląda Lady Gaga bez makijażu. Nie zawsze jest taka wymalowana

2022-01-22 15:10 es

Lady Gaga zdobyła sławę i stworzyła swój bardzo wyrazisty wizerunek. Jego nieodłącznym elementem jest mocny makijaż. Ostatnimi czasy podczas promowania filmu House of Gucci, Lady Gaga często chodziła z mocno podkreślonym okiem. Pamiętacie jeszcze, jak wyglądała naturalnie?

W ostatnich latach Lady Gaga zyskała popularność na nowym polu. Gwiazda została aktorką! Jej rola w Narodzinach gwiazdy udowodniła wszystkim, że piosenkarka ma do tego talent. Teraz głośno jest o kolejnej produkcji z jej udziałem. House of Gucci wzbudził wielkie emocje.

W nim Lady Gaga wystąpiła jako Patrizia Reggiani, znana także jako Czarna wdowa. To ona zleciła morderstwo byłego męża Maurizio Gucci.

W czasie promocji filmu Lady Gaga często pokazywała się w stylizacjach nawiązujących do wyglądu Patrizii. Mocny makijaż, kreska na oku. Pamiętacie jeszcze, jak wygląda naturalnie?

ESKA XD #040 - HARRY POTTER, NAJSEKSOWNIEJSI, ZIMOWE IGRZYSKA, HIGH LEAGUE 2

Tak wygląda Lady Gaga bez makijażu

Ostatnimi czasy Lady Gaga często pojawiała się w mocnym makijażu. Podkreślone oko, ciemne kreski to nie tylko sposób na promocję filmu Dom Gucci.

Lady Gaga założyła także własną markę kosmetyczną. A kto lepiej zareklamuje te produkty niż ona sama?!

Dlatego przypominamy Wam, jak wygląda Lady Gaga bez makijażu lub w naturalniejszym wydaniu.

Lady Gaga - jak dobrze ją znasz?

Pytanie 1 z 7
Od czego zaczęła się jej kariera muzyczna?
NAJNOWSZE