Kylie Jenner znów pokazała brzuch. Fani: sexy mama

2021-09-22 11:46 AM
Kylie Jenner
Autor: Rex Features/East News

Kylie Jenner zachowała się fair wobec fanów i dotrzymała słowa, jakie dała już jakiś czas temu. Obiecała, że będąc w kolejnej ciąży na bieżąco będzie informować fanów o tym co u niej słychać i przede wszystkim nie ukryje przed nimi tego faktu! Kylie słowa dotrzymała i kolejny już raz opublikowała fotkę z powiększającym się brzuszkiem!

Kylie Jenner swoją pierwszą ciąże potwierdziła dopiero z chwilą gdy już na świecie była jej córeczka Stormi. Rozczarowani fani nie mogli uwierzyć, że Kylie ukrywała przed nimi tak ważną informację.

Kylie zapewniła, że już nigdy więcej tego nie zrobi i jeśli znów będzie w ciąży, to świat na pewno się od niej tego dowie.

I jak powiedziała tak zrobiła. Na Instagramie pojawiła się już druga fotka Kylie, na której widać rosnący brzuszek. Wcześniej celebrytka również za pomocą social mediów poinformowała w uroczym filmiku, że ona i raper Travis Scott spodziewają się drugiego dziecka.

Na Instagramie celebrytki pojawiła się druga już fotka na której odkrywa brzuch. Zachwyceni fani natychmiast zareagowali:

Sexy mama

Jesteś najsłodsza

Jesteś taka ładna 😍💖

- zachwycali się internauci.

Kylie Jenner miała na sobie długi płaszcz, spodnie i krótki top. Fani w komentarzach prosili, by jak najczęściej publikowała tego typu fotki.

ESKA Live: Shanguy zaśpiewali swój hit Desolee. Takie wykonania jeszcze nie słyszeliście!
NAJNOWSZE