Kylie Jenner zabrała Stormi na czerwony dywan! [ZDJĘCIA] Tak świętują film o Travisie

2019-08-28 11:01

Travis Scott ma to szczęście, że jego związek z najsłynniejszą celebrytką świata nie przysłonił jego osiągnięć muzycznych. Raper odnosi sukcesy na całym świecie, a jego koncerty na największych stadionach świata wyprzedają się. Na fenomenie Travisa Scotta skupił się Netflix, który poświęcił mu swój najnowszy dokument. Na premierze pojawił się raper z Kylie Jenner i Stormi.

Premiera dokumentu Netflixa o Travisie Scottcie pt. Look Mom I Can Fly nie mogła odbyć się bez Kylie Jenner. Celebrytka w towarzystwie ukochanego i ich córki błyszczała na czerwonym dywanie w Santa Monica, wspierając ukochanego.

Tym samym 18-miesięczna Stormi Webster ma za sobą pierwszą oficjalną wizytę na czerwonym dywanie i pozowanie na ściance. Nie powinno to dziwić - już w zwiastunie Look Mom I Can Fly widać, że spora część dokumentu poświęcona jest związkowi rapera z miliarderką.

Kylie Jenner, Travis Scott i Stormi na premierze Look Mom I Can Fly

Dumna Kylie Jenner pozowała przed fotoreporterami w seksownej, białej sukience i wysokich szpilkach. Travis Scott ochoczo okazywał jej swoje uczucia, co chwilę dając jej buziaki czy też dotykając jej pupę. I tylko Stormi Webster nie do końca czuła się chyba komfortowo w światłach fleszy - dziewczyna ze zdziwieniem w oczach obserwowała całe wydarzenie.

Travis Scott: Look Mom I Can Fly to - jak czytamy w opisie Netflixa - "kameralny dokument, w którym oglądamy, jak Travis Scott pracuje nad albumem „Astroworld”, zdobywa rozgłos, stawia czoła kontrowersjom i uczy się bycia ojcem". Raperowi udało się uniknąć sytuacji, w której jego związek z Kylie Jenner przyćmiewa jego twórczość - na koncerty wciąż przychodzą tysiące fanów, spośród których znaczna część nie zdaje sobie pewnie nawet sprawy, że dziewczyną Travisa jest jedna z najgłośniejszych celebrytek na świecie.

Po tym dokumencie to się zmieni :) Zobaczcie zdjęcia z premiery i oficjalny zwiastun!

NAJNOWSZE