Kylie Jenner uwielbia prowokować! Zobacz jej najgorętsze zdjęcia

2019-07-06 14:13

Kylie Jenner to dziś najjaśniejsza gwiazda rodziny Kardashian Jenner! Wypełnia obowiązki matki, prowadzi super dochodowy biznes i przy tym jest niesamowicie hot. Sami zobaczcie!

Kiedyś to Kim Kardashian była najjaśniejszą gwiazdą rodziny Kardashian Jenner. Dzisiaj wszystko wygląda inaczej. To Kylie Jenner zgarnia najwięcej oklasków z całego, sławnego rodzeństwa.

Przejęła pałeczkę najsławniejszej celebrytki w rodzinie i musimy przyznać, że nieźle sobie z tym radzi. Kylie Jenner z sukcesami rozkręca kolejne biznesy. Jej największy sukces to oczywiście Kylie Cosmetics. Kultowe już kosmetyki opanowały serca makijażomaniaków na całym świecie.

Idąc za ciosem, Kylie Jenner otworzyła kolejną firmę. Kylie Skin to linia kosmetyków do pielęgnacji skóry.

Poza tym Kylie Jenner jest zaangażowana w sporo innych projektów. Na przykład razem z siostrą, Kendall Jenner mają swoją linię ubrań.

To nie wszystko, nad czym Kylie Jenner musi panować. Od ponad roku najważniejszym "projektem" w jej życiu jest córka - Stormi Webster.

W natłoku obowiązków Kylie Jenner nie zapomina o czasie dla siebie. Po celebrytce nigdy nie było widać śladów po ciąży. Jej życie towarzyskie kwitnie, a na instagramie możemy oglądać kolejne, niesamowite stylizacje gwiazdy.

NAJNOWSZE