Kylie Jenner i Travis Scott na wspólnym zdjęciu! Urocze wyznanie z okazji Dnia Ojca

2021-06-20 19:02 es
Travis Scott, Kylie Jenner i Stormi
Autor: Rich Fury/Getty AFP/East News

To już nie może być bardziej oficjalne... Kylie Jenner i Travis Scott naprawdę znowu są razem! Udowodnili to nie tylko występując jako rodzina na ostatniej gali w Nowym Jorku, ale także w social mediach. 20 czerwca w USA świętuje się Dzień Ojca. Z tej okazji Kylie Jenner opublikowała urocze zdjęcie z Travisem Scottem.

Kilka dni temu Kylie Jenner i Travis Scott zaskoczyli cały świat. Byli jedną z najgorętszych par show-biznesu. Szybko doczekali się córki. Po narodzinach Stormi ich związek jeszcze bardziej rozkwitł. Później jednak...zerwali. W ostatnich miesiącach jednak ponownie się do siebie zbliżyli. Wspólne wypady do parków rozrywki pod pretekstem dbania o córkę najwyraźniej przywołały dawna, dobre wspomnienia.

I tak dowiedzieliśmy się niedawno, że Kylie Jenner i Travis Scott znów są razem. Teraz pozują wspólnie na Instagramie, jak gdyby ich związek nigdy nie miał przerwy.

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW

Kylie Jenner wychwala Travisa Scotta na Instagramie

20 czerwca w USA świętuje się Dzień Ojca. Kylie Jenner, która wychowuje Stomi razem z raperem, postanowiła uczcić go na swoim profilu. Opublikowała urocze zdjęcie, na którym niemal się całują. Widać, ja Travis Scott trzyma przed sobą ich córeczkę.

Szczęśliwego Dnia Ojca @travisscott 🤍 Jeden dzień nie wystarczy, aby uhonorować ojca, którym jesteś. Jesteśmy tak pobłogosławione, że cię mamy...

Napisała Kylie Jenner.

Rodzinka jak z obrazka!

Rodzina Kardashian Jenner na starych zdjęciach

Pytanie 1 z 6
Kto jest na tym zdjęciu?
Kto jest na tym zdjęciu?
NAJNOWSZE