Kylie Jenner też gotowa na Halloween. Będzie wielka bitwa sióstr?

2021-10-05 11:34 AM
Kylie Jenner
Autor: E! Entertainment/Ferrari Press/East News

Październik to dla wielu gwiazd bardzo pracowity miesiąc. Celebryci od lat rywalizują w niepisanym konkursie na najlepsze halloweenowe dekoracje. Słynny klan Kardashian/Jenner rywalizuje nie tylko z innymi gwiazdami, ale także ze sobą. Kylie Jenner jest już gotowa na huczne święto. Czy uda jej się wygrać w starciu ze starszą siostrą?

Do Halloween zostało jeszcze trochę czasu, ale mimo to niektóre gwiazdy już teraz szykują się na te wielki dzień. W USA Halloween to niezwykle hucznie obchodzone święto. Także gwiazdy dekorują domy, a swoimi pomysłami chwalą się później w social mediach.

Słynny klan Kardashian/Jenner od lat perfekcyjnie przygotowuje się do różnego rodzaju wydarzeń. Dekorowanie posiadłości to ich specjalność. A żeby wszystko wyszło jak najlepiej, muszą zacząć odpowiednio wcześnie się do tego przygotowywać.

Sonda
Która z nich jest najfajniejsza?

Jako pierwsza w rodzinie dekorowanie rozpoczęła Kourtney Kardashian, która na Instagramie swoją pomysłowością zachwyciła wielu internautów. W ślad za nią pomaszerowała jej młodsza siostra Kylie Jenner.

Na Insta celebrytki pojawiło się kilka mrocznych fotek. Jednak jeśli Kylie będzie chciała rywalizować ze starszą siostrą, to będzie musiała się mocno namęczyć. Póki co w tym starciu Kourtney wygrywa. Zgadzacie się?

Smolasty jakiego nie znacie. Szczery wywiad w ESKA Live ujawnia tajemnice rapera

Zobacz też: 

NAJNOWSZE