Intruz, który czatował na Kylie Jenner aresztowany. Chciał... wyznać jej miłość

2021-06-14 23:03 es
Kylie Jenner
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Kylie Jenner jest jedną z najpopularniejszych celebrytek na świecie. Jej Instagramowy profil śledzi grubo ponad 200 milionów osób. Wśród nich są także psychofani. Jeden z nich postanowił odwiedzić Kylie Jenner w jej posiadłości. Ochroniarze go zatrzymali, jednak ten nie odpuszczał i żądał spotkania z szefową kosmetycznego imperium. Chciał wyznać miłość Kylie Jenner!

Wydawać by się mogło, że gwiazdy wiodą bajkowe życie. Kylie Jenner zyskała międzynarodową sławę jeszcze jako dziecko. Jako nastolatka zaczęła budować ogromną firmę, która przyniosła jej fortunę. Dziś cieszy się tytułem jednej z najpopularniejszych gwiazd Instagrama. Jej profil śledzi 240 milionów osób!

Niestety nie wszyscy mają dobre zamiary... Wiele gwiazd musi radzić sobie z psychofanami i stalkerami. Kylie Jenner miała w weekend odwiedziny!

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali

Intruz chciał wyznać miłość Kylie Jenner

W wartej 36,5 mln dolarów rezydencji Kylie Jenner w Holmby Hills pojawił się mężczyzna. Był już znany ochroniarzom celebrytki, jednak tym razem odmówił opuszczenia posiadłości. Upierał się, że tam pozostanie, ponieważ pragnął... wyznać Kylie Jenner miłość.

Niestety dla niego - romansu nie będzie. Ochroniarzom gwiazdy skończyła się cierpliwość i zadzwonili po policję. Z relacji TMZ wynika, że mężczyzna został aresztowany.

Na całe szczęście tego dnia Kylie Jenner nie było w domu, więc nie była bezpośrednio zagrożona.

Gwiazda ma spore doświadczenie ze stalkerami. Kilka tygodni temu pewien mężczyzna jednego dnia próbował włamać się do domów Kendall i Kylie Jenner. Dostał już zakaz zbliżania się do sióstr.

Rodzina Kardashian Jenner na starych zdjęciach

Pytanie 1 z 6
Kto jest na tym zdjęciu?
Kto jest na tym zdjęciu?
NAJNOWSZE