Kylie Jenner cieszy się z kwarantanny. „Uwielbia być w domu”. Co robi w tym czasie?

2020-03-25 12:29 AM
Kylie Jenner i Stormi
Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Już wcześniej na Hotplota.pl pisaliśmy o tym, że Kylie Jenner nie ma problemu z kwarantanną, ponieważ będąc w ciąży ze Stormi ukrywała się przed światem spędzając kilka miesięcy w domu. Podczas gdy wiele osób narzeka na domowe życie, to Kylie jest tego zupełnym przeciwieństwem. Jak podają media celebrytka świetnie odnajduje się w tej rzeczywistości. Jakie ma sposoby na zabicie nudy?

Kylie Jenner w przeciwieństwie do swojej siostry modelki Kendall Jenner jest domatorką. Podobno najchętniej siedziała by z przyjaciółmi w domu. Kendall natomiast uwielbia wypady na miasto i do klubów. Jak podają zagraniczne serwisy obecny czas kwarantanny jest dla Kylie czasem wcale nie męczącym a radosnym! Założycielka marki Kylie Cosmetics podobno naprawdę cieszy się, że może spędzać teraz czas w domu i cieszyć się każdą minutą spędzoną z małą Stormi. Potwierdziła to także Caitlyn Jenner w programie Entertainment Tonight.

„Myślę, że Kylie jest szczęśliwa, ponieważ jest w domu i spędza dużo czasu ze Stormi, a ona to uwielbia. Kylie jest domatorem. Kendall lubi wychodzić ale Kylie uwielbia być w domu. Lubi gotować i uwielbia przebywać z małą Stormi. I świetnie jej to idzie”. – mówiła transseksualna celebrytka.

Caitlyn uspokoiła też widzów mówiąc, że od zawsze była optymistką i również teraz nią jest. Powiedziała, że czas kwarantanny to nie koniec świata i ludzkość sobie z nią poradzi.

Wygląda na to, że Kylie Jenner smykałkę do gotowania odziedziczyła po swojej mamie. Kris Jenner ma przecież na koncie kulinarną książkę.

Michał Szczygieł #zostanwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE