Kylie Jenner pokazuje wielkie bogactwo i jeszcze większe piersi. Tak "pracuje z domu"

2020-04-29 11:38 mw

Praca z domu to dla jednych przekleństwo, a dla innych - codzienność. Chyba nietrudno zgadnąć, do której grupy zalicza się Kylie Jenner. Celebrytka pokazała właśnie nowe zdjęcia zrobione przy prywatnym basenie. Najmłodsza miliarderka świata chętnie chwali się ogromnym bogactwem oraz... sporym biustem. Niektórzy fani sugerują, że piersi Jennerki nie są dziełem natury. Co jeszcze piszą fani pod zdjęciami Kylie?

Wydaje się, że Kylie Jenner nie znosi swojej domowej izolacji jakoś wyjątkowo ciężko. Celebrytka pochwaliła się właśnie nowymi zdjęciami zrobionymi na terenie własnej posiadłości w Los Angeles. Tak wygląda "praca z domu" prezes wartej miliardy firmy kosmetycznej :)

WIELKIE BOGACTWO I JESZCZE WIĘKSZE PIERSI

Nowe fotki Kylie Jenner podzieliły fanów. Jedni mocno zazdroszczą jej bogactwa, a zwłaszcza cudownego basenu, przy którym wypoczywa umęczona celebrytka. Inni z kolei nie szczędzą Jennerce złośliwości. Zwłaszcza na temat obfitego biustu, który z taką dumą prezentuje na swoich zdjęciach Kylie.

Kylie Jenner zatytułowała swoje nowe fotki krótkim tekstem:

taco tuesday

Jeden z fanów nawiązał do zdania "wtorek z taco" i parafrazując treść tweeta Kylie Jenner napisał:

Nie miałaś na myśli "wtorek z chirurgią plastyczną"?

Czy piersi Kylie Jenner są dziełem natury, czy raczej chirurga? Nie nam to oceniać. Chyba lepiej skupić się na bogactwie, którym chwali się Kylie. A to jest naprawdę imponujące. 

Zazdrość (nie tylko naszą) wzbudza zwłaszcza wypasiony basen, nad którym wygrzewa się celebrytka.

mogę pożyczyć twój basen? obiecuję do niego nie nasikać

- napisała pod zdjęciami Kylie jedna z fanek.

Ale są też mniej miłe komentarze. Na przykład:

Kylie przygotowuje się do roli pppooooorno !!! Cóż za żałosne życie. Wszystkie te pieniądze i jedyne, co robi, to operacje plastyczne, żeby mogła pokazać się przed kamerami 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Albo:

Hey a nie zechciałabyś zapłacić mojego czynszu? (skoro nasz rząd nie zamierza)

Eh, zazdrośnicy.

A CO SŁYCHAĆ U INNYCH GWIAZD? ZOBACZ NAJNOWSZE PLOTKI W PIGUŁCE!

Hotplota.pl: gwiazda Eurowizji tańczy z koronawirusem; zaszyfrowana wiadomość od Taylor Swift; nowa fryzura Kristen Stewart
NAJNOWSZE