Kylie Jenner pokazała szafę z torebkami za MILION dolarów! Zazdrościcie?

2020-02-18 14:07 mw
Kylie Jenner i jej torebki
Autor: instagram.com / Kylie Jenner, face to face/FaceToFace/REPORTER

Torebki za milion dolarów? Dla Kylie Jenner to żaden problem! Celebrytka pokazała właśnie zawartość swojej garderoby. Półki z torebkami największych (i najdroższych) światowych marek naprawdę robią wrażenie... Zobaczcie!

To, że Kylie Jenner nie musi odkładać miesiącami na nową torebkę, nie jest chyba dla nikogo tajemnicą. Celebrytka jest najmłodszą miliarderką świata i z pewnością mogłaby kupić na własność nie tylko niejedną torebkę, ale nawet fabrykę torebek.

Nie powinna więc nikogo dziwić potężna kolekcja torebek, jaką Kylie Jenner zgromadziła w swojej garderobie. A jednak - ten widok pewnie niejedną dziewczynę przyprawi o zawroty głowy!

Kylie Jenner zaprosiła fanki do swojej prywatnej garderoby i pochwaliła się na Instagramie kolekcją torebek wartych w przybliżeniu milion dolarów!

"WYSTAWA" TOREBEK W SZAFIE KYLIE JENNER

Kylie Jenner kocha luksus oraz znane marki i bardzo, ale to BARDZO nie lubi, kiedy ktoś przyłapie ją na powtórzeniu dawnego outfitu. W odróżnieniu do wielu innych gwiazd Kylie nie musi korzystać z luksusowych wypożyczalni ciuchów i akcesoriów. W końcu jest jedną z najbogatszych celebrytek świata - stać ją na każdy kaprys. Nawet na kolekcję torebek wartych w przybliżeniu MILION DOLARÓW.

Najmłodsza i jednocześnie najbogatsza z sióstr Kardashian/Jenner pochwaliła się niedawno zawartością swojej garderoby. Kylie Jenner pokazała na Instagramie ogromną i imponującą kolekcję torebek. Na półkach w szafie Kylie znajdują się cuda takich marek, jak Fendi, Chanel, Hermes, Birkins, Louis Vuitton, Saint Laurent, Gucci czy Balmain.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Wow this is amazing Post udostępniony przez Kylie Jenner News (@kyliesnapchat)
NAJNOWSZE