Kylie Jenner pokazała dziecko. Sexy mama i mała Stormi w takich samych kreacjach!

2018-12-27 7:29

Kylie Jenner i mała Stormi ubierają się w takie same ciuchy :) Celebrytka pokazała córkę w drodze na świąteczną kolację u siostry, Kim Kardashian. Obie dziewczyny wyglądały ślicznie. Zobaczcie zdjęcia!

Kylie Jenner spędziła święta Bożego Narodzenia w rodzinnym gronie, podczas kolacji zorganizowanej przez jej starszą siostrę, Kim Kardashian. Oczywiście Kylie zabrała ze sobą córkę, Stormi Webster.

Fotoreporterzy przyłapali Kylie Jenner i jej córkę w drodze do posiadłości Kim Kardashian i Kanye Westa. Celebrytka uwieczniona została z małą Stormi na rękach. Trzeba przyznać, że obie dziewczyny wyglądały razem naprawdę uroczo.

KYLIE I STORMI DZIELĄ SIĘ CIUCHAMI :)

Kylie Jenner wybrała się na świąteczną kolację do starszej siostry ubrana w długą błyszczącą, cekinową sukienkę z seksownym głębokim rozcięciem eksponującym nogi. 

>> Kylie Jenner ma 21 lat i miliony na koncie. Jak ona to zrobiła?

Co ciekawe, z tego samego materiału uszyto ciuszki małej Stormi :) Dzięki temu sexy mama i jej córka na najnowszych zdjęciach niemal zlewają się ze sobą.

Fajny efekt. Ale mimo wszystko mamy nadzieję, że przynajmniej na razie Stormi Webster nie będzie korzystać ze wszystkich outfitowych pomysłów mamy. Niektóre z nich nie do końca nadają się dla rocznej dziewczynki ;)

ZOBACZ TEŻ:

NAJNOWSZE