Kylie Jenner kocha Kris Jenner nad życie. Trzyma jej figurę woskową w domu!

2020-07-31 15:00 AM
Kylie Jenner i Kris Jenner
Autor: Fern / Splash News/EAST NEWS

Rodzina Kardashian/Jenner jeżeli chodzi o zażyłą relację to może dawać przykład innym. Co prawda dość często się kłócą, ale zawsze staną za sobą murem. Oprócz tego naprawdę bardzo się kochają. Ostatnio udowodniła to Kylie Jenner, która by zawsze mieć blisko swoją mamę Kris Jenner, postanowiła że jej figura woskowa będzie zamieszkiwać pomieszczenie w którym znajduje się bar! Oryginalnie i trochę przerażająco…

Kris Jenner mimo, że dość często wzbudza kontrowersje, to cieszy się wielkim szacunkiem wśród swoich pociech. Wspiera je nie tylko zawodowo (robi za managera rodziny) ale także prywatnie. Nie od dzisiaj wiadomo, że Kris ma bardzo dobry kontakt ze swoją najmłodszą córką Kylie Jenner. Zdarzało się, że niektóre siostry miały do niej o to problem. Na szczęście napięta atmosfera nigdy nie trwała długo. Nie tylko Kris Jenner zrobi dla Kylie wszystko, ale także ona może zawsze liczyć na wsparcie ze strony Jennerki. Właścicielka kosmetycznego imperium w oryginalny sposób pokazała swoją miłość do mamy. By zawsze móc na nią patrzeć, Kylie sprawiła sobie bardzo realistyczną figurę woskową Kris Jenner, którą z resztą przeniosła z jej domu. Woskowa Kris Jenner zajmuje honorowe miejsce w domu córki. Jest przytwierdzona do krzesła, tuż przy stole w domowym barze. Tak więc, zawsze gdy Kylie będzie przygotowywać sobie drinka, będzie mogła zamienić z mamą parę słów. Oby tylko potrafiła je odróżnić. Według mediów zza oceanu figura jest do tego stopnia podobna do oryginału, że posiada nawet znamię na twarzy.

Kilka dni temu Kylie na instagramowej relacji pochwaliła się swoim nabytkiem. Od razu wspomniała też, że nie ma zamiaru na ten temat rozmawiać ze swoimi siostrami. Czyżby nie tylko ona marzyła o takiej dekoracji?

Teraz jest moja. Nie chcę po tym otrzymywać żadnych SMS-ów ani telefonów od moich sióstr. Jest moja.

– mówiła Kylie.

I mimo tego, że internauci zachwycili się tym, jak realistycznie wykonana jest figurka to wielu fanów twierdziło, że nie mogliby mieć czegoś podobnego w domu, bo najnormalniej w świecie przestraszyliby się!

Przestraszyłbym się jak cholera, gdybym to zobaczył w nocy.

Naprawdę nie wyobrażam sobie tego w ciemności.

My zastanawiamy się tylko nad jednym, jak Stormi zareaguje na fakt, że babcia będzie ją ignorować? 😉

Hotplota.pl: Taylor Swift zdradza sekret przyjaciół, Kanye West nie wraca do Kim Kardashian

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE