Kylie Jenner w ciąży?

i

Autor: instagram.com/kylizzlesnapchats Kylie Jenner w ciąży?

Kylie Jenner jest w ciąży?! Przyznała się na Snapchacie?!

2015-11-18 18:03

Kylie Jenner i Tyga będą mieli dziecko?! Kylie powiedziała na Snapchacie, że jest w ciąży?! Sprawdźcie szczegóły!

Kylie Jenner i Tyga będą mieli dziecko?! Kylie powiedziała na Snapchacie, że jest w ciąży?! Sprawdźcie szczegóły!

Kylie Jenner jest w ciąży?! Celebrytka opublikowała na Snapchacie filmik, w którym pokazuje swój zaokrąglony brzuch! W video trudno usłyszeć, co dokładnie mówi Kylie Jenner, ale w mediach pojawiła się plotka, że jej słowa brzmiały tak: "Jestem tak k...a w ciąży!". Tak przynajmniej twierdzi serwis MediaTakeOut, dodając, że nie wiadomo, czy gwiazda mówiła poważnie, czy tylko żartowała.

Cóż, widzieliśmy ostatnio sporo nowych zdjęć Kylie Jenner w obcisłych kieckach i jedno jest pewne - dziewczyna musiałaby moooocno wciągać brzuch, byśmy nie zorientowali się, że jest w choć 4.-5. miesiącu ciąży! A tak sugerowałaby wielkość brzucha w filmiku. Już bardziej prawdopodobne byłoby to, że Kylie Jenner... przytyła!

A jaka jest prawda? Dziewczyna widoczna na filmiku Kylie Jenner to... nie ona! Celebrytka była kilka sekund wcześniej zupełnie inaczej ubrana! Mało tego, głos, który słyszymy w filmiku też nie należy do niej!

Kylie Jenner i Tyga na lotnisku

i

Autor: Splash News/East News Kylie Jenner i Tyga na lotnisku

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE