Kylie Jenner i Travis Scott znowu razem! To zdjęcie to oficjalny powrót?

2020-10-18 11:07 kp
Travis Scott, Stormi Webster i Kylie Jenner
Autor: London Entertainment / SplashNews.com/East News

Po rozstaniu z Travisem Scottem Kylie Jenner postanowiła nie wtajemniczać fanów w szczegóły jej relacji z ojcem Stormi. Wiadomo było, że ex-para świetnie się dogaduje i wspólnie wychowuje dziewczynkę, a czasem pozwala sobie na wieczór we dwoje. Tym razem Kylie Jenner pokazała się z Travisem na Instagramie!

Gdy krótko po rozstaniu z Tygą Kylie Jenner zaczęła spotykać się z Travisem Scottem, niewiele osób zakładało, że może to być poważna relacja. Szybko okazało się jednak, że celebrytka jest w ciąży - a ponieważ Kylie całymi miesiącami ukrywała się przed światem, w mediach aż huczało od plotek na temat reakcji rapera na informację o ciąży.

Już po narodzinach Stormi fani odetchnęli z ulgą. Wbrew wcześniejszym obawom Travis Scott świetnie odnalazł się w roli ojca i całym sobą zaangażował w wychowanie córki. Mimo, że związek z Kylie Jenner nie przetrwał, Travis jest bardzo aktywnym tatą.

Kylie Jenner i Travis Scott znowu razem

Do amerykańskich mediów co jakiś czas trafiają zdjęcia Kylie Jenner i Travisa Scotta, którzy postanawiają spędzić wieczór we dwoje - mimo rozstania celebrytka i raper cieszą się świetnymi relacjami. Jennerka rzadko decyduje się jednak na chwalenie się relacją z ojcem Stormi na Instagramie. Tym razem było inaczej. Celebrytka pokazała w sieci zdjęcia, na których pozuje wystylizowana ex-para.

Czy to oznacza, że Kylie Jenner i Travis Scott są znów oficjalnie razem? Kylie jak zawsze pozostawiła sporo miejsca na domysły. Fani zdecydowanie chcieliby widzieć jednak tę dwójkę znowu razem.

NAJNOWSZE