Kylie Jenner i Travis Scott wrócili do siebie. Tym razem im się uda? [SONDA]

2020-03-01 13:04 nk
Kylie Jenner i Travis Scott
Autor: ABACA/Abaca/East News

Kylie Jenner i Travis Scott postanowili dać sobie drugą szansę. Czy tym razem - choćby dla dobra małej Stormi - uda im się zawalczyć o ten związek? Czy ponownie skończy sie na rozstaniu z powodu jakichś nie do końca jasnych powodów? Dajcie znać, co myślicie na ten temat, w naszej sondzie!

Kylie Jenner i Travis Scott rozstali się w w 2019 roku - jedne źródła podają, że na początku sierpnia, inne - że nawet już w kwietniu. Para jakiś czas ukrywała rozpad swojego związku - jeszcze pod koniec sierpnia Kylie i Travis pozowali razem na ściance. Kiedy sprawa wyszła na jaw, oboje postawili sobie jeden cel - wspólnie wychowywać 2-letnią obecnie Stormi tak, by dziewczynka nie poczuła, że w jej życiu stało się coś złego.

To pytanie fani zadawali sobie przez kilka miesięcy: Czy Kylie Jenner i Travis Scott wrócą do siebie? No i w końcu nadszedł ten moment, w którym odpowiedź jest znana. Para postanowiła dać sobie drugą szansę.

Kylie i Travis: Tym razem się uda?

Jak Wam donosiliśmy, Kylie Jenner i Travis Scott nie chcą na razie obnosić się się ze swoim powrotem, bo... sami nie są pewni, czy uda im się zawalczyć o tę miłość!

Znajomi Kylie i Travisa wyjawili, że celebrytka i raper na razie nie chcą znowu razem mieszkać - póki co spotykają się bez presji, z dala od blasku fleszy.

Dla fanów pary od dawna było jasne, że miliarderkę i ojca jej córki wciąż coś do siebie ciągnie. Oni zaprzeczali, jakoby chcieli powrotu, jednak on w jednym z wywiadów powiedział, że zawsze będzie ją kochał.

Według jednej z wersji ich ubiegłoroczne rozstanie było spowodowane faktem, że ona zaangażowała się w rolę mamy, a on nie dojrzał do pełnoetatowego rodzicielstwa, chciał dalej imprezować i miał pretensje, że ona nie chce już żyć tak, jak przed narodzinami córeczki.

Myślicie, że Travis jest gotowy poświęcić się dla partnerki i dziecka? Uda mu się tym razem z Kylie? Zagłosujcie w naszej sondzie!

NAJNOWSZE