Kylie Jenner przesadziła z retuszem czy za mocno zacisnęła gorset? Jak ona oddycha?!

2019-10-16 13:40 nk
Kylie Jenner
Autor: Instagram.com/kyliejenner

Kylie Jenner lubi chwalić się na Instagramie swoimi kobiecymi kształtami, które są znakiem rozpoznawczym całej żeńskiej części jej rodziny. Czyżby jednak krągłości nie były dziełem Matki Natury, a wujka Photoshopa? Tym razem zdjęcia Kylie na Instagramie zdają się być mocno przesadzone! A może to gorset?!

Kylie Jenner kocha prowokować. Od kiedy najmłodsza z sióstr Kardashian Jenner skończyła 18 lat, jej wygląd zmienił się diametralnie. Kiedyś zdawała się być najspokojniejszą i najskromniejszą z dziewczyn. Dziś ma powiększone usta, kuriozalnie długie paznokcie, a jej sukienki ledwo zakrywają piersi i tyłek.

Kylie Jenner nie kryje w wywiadach, że miała kompleksy na punkcie swojego wglądu, dlatego zdecydowała się na zabiegi medycyny estetycznej. Zapewne to jest też powód, dla którego do perfekcji poprawia swoje zdjęcia, jakie publikuje na Instagramie. W obu sferach Jenner zatraciła chyba jednak zdolność oceny, co jeszcze jest ok, a co stanowi grubą przesadę.

Kylie Jenner z talią osy?

Wyszczuplanie swoich zdjęć to normalka w rodzinie Kardashian Jenner. "Mistrzynią" retuszu jest Khloe Kardashian, która początkowo "wyginała" przy okazji meble, podłogi i inne rzeczy, które znajdowały się w jej tle na fotkach. Kylie ma może nieco bardziej uważnych grafików, jednak jej fotki na Insta przestają wyglądać realistycznie!

Na najnowszych dwóch zdjęciach, zamieszczonych na Instagramie, Kylie Jenner ma na sobie bardzo obcisłą sukienkę, która podkreśla jej kształty. Dziewczyna, która w rzeczywistości ma obfitą pupę i szczupłą talię, na tych fotkach wygląda, jakby różnica między jej biodrami i brzuchem była jeszcze większa, wręcz nierealistyczna!

Zobaczcie sami i oceńcie, czy Kylie nie przesadza z poprawianiem zdjęć!

Wyświetl ten post na Instagramie.
can’t resist 🖤 Post udostępniony przez Kylie ✨ (@kyliejenner)
NAJNOWSZE