Kylie Jenner i Travis Scott spędzają mnóstwo czasu razem. "Wymykają się na tajne kolacje."

2020-09-28 19:00 es
Travis Scott, Stormi Webster i Kylie Jenner
Autor: London Entertainment / SplashNews.com/East News

Kylie Jenner i Travis Scott oficjalnie się rozstali. Parę jednak wciąż sporo łączy. Przede wszystkim - córka Stormie. Jednak według najnowszych doniesień... nie tylko ona. Podobno Kylie Jenner i Travis Scott spędzają razem mnóstwo czasu.

Kylie Jenner i Travis Scott zaczęli być parą w 2017 roku. Po kilku miesiącach przywitali na świecie córeczkę. Jednak nawet urocza Stormi nie utrzymała ich przy sobie. Oficjalnie rozstali się jesienią ubiegłego roku.

Trzeba przyznać, że młodzi rodzice nieźle zorganizowali swoje rozstanie. Jeśli oczywiście wierzyć informatorom zza oceanu. Podobno Kylie Jenner i Travis Scott dzielą się opieką nad Stormie. Rozmawiają na video, wymieniają wiadomości i pozostają w kontakcie. Ostatnio ponoć są ze sobą jeszcze bliżej.

ESKA XD #003

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Kylie Jenner i Travis Scott spędzają razem czas

Nie zawsze po rozstaniu musi być niezręcznie i wrogo! Czyżby Kylie Jenner i Travis Scott byli na to dowodem? Jeśli wierzyć doniesieniom zagranicznych mediów, tak.

Kylie i Travis spędzają teraz dużo czasu razem. Wymykają się na tajne kolacje, bez fotografów co najmniej kilka razy w ciągu ostatnich kilku tygodni. Starają się zachować dyskrecję, ponieważ nie chcą podkręcać plotek.

Zdradza osoba z bliskiego otoczenia pary w rozmowie z Hollywood Life.

Czy jest jeszcze szansa, że zobaczymy ich razem?

NAJNOWSZE