Kylie Jenner i Travis Scott poszli na randkę do… klubu ze striptizem! Będą jak Cardi B i Offset?

2021-06-22 14:00 AM
Travis Scott, Kylie Jenner i Stormi
Autor: Rich Fury/Getty AFP/East News

Kylie Jenner i Travis Scott rozstali się w 2019 roku. Mimo zakończenia bliskiej relacji para utrzymywała ze sobą kontakt przez wzgląd na ich córeczkę Stormi. Świetnie im to wychodziło, bo nigdy publicznie nie prali swoich brudów, ani wzajemnie się o nic nie oskarżali. Teraz para znów stała się sobie bardzo bliska.

Kylie Jenner i Travis Scott rozstali się w 2019 roku. Od tamtej chwili media uważnie obserwowały ich relację. Do żadnych wniosków jednak nie doszli, bo para widywała się ze sobą tylko przez wzgląd na małą Stormi. Aż do teraz!

Podobno relacja między Kylie i Travisem znów staje się bardzo ciekawa. Celebrytka towarzyszyła ukochanemu podczas gali charytatywnej Parsons Benefit, gdzie raper został wyróżniony.

Po ceremonii media zaczęły mieć masę podejrzeń. Według niektórych Kylie i Travis wrócili do siebie! Teraz pojawiają się kolejne dowody na to, że para znów jest razem.

Kylie Jenner i Travis Scott w klubie ze striptizem

Celebrytka i raper mieli wpaść do jednego z klubów ze striptizem w Nowym Jorku. Czytając te doniesienia, na myśl od razu nasuwa się Cardi B i Offset. Oni też uwielbiają zabawy w takich klubach. Raperka zorganizowała nawet ukochanemu urodziny w towarzystwie wielu striptizerek. Czyżby więc Kylie i Travis szli w ich ślady?

Według relacji świadków para mocno dystansowała się od innych osób.

Travis i Kylie siedzieli w kącie. Po prostu odpoczywali i nie chcieli, aby ktoś ich wykrzyczał do mikrofonu. Żadnych tańców na kolanach… wydawało się, że cieszą się atmosferą i muzyką. Wyglądali jakby byli razem. Dotykali się i byli zabawni.

Myślicie, że para pójdzie w ślady Cardi B i Offseta i będą częściej odwiedzać takie miejsca, czy raczej im to nie grozi?

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW
NAJNOWSZE