Kylie Jenner i Jordyn Woods: co robiły na wspólnej imprezie? To Kylie podeszła do Jordyn!

2019-06-11 17:51
Kylie Jenner i Jordyn Woods 19.04.2019
Autor: Lauren/WWD/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Wiemy, jak wyglądało spotkanie Kylie Jenner i Jordyn Woods w klubie na urodzinach wspólnej znajomej! Okazuje się, że to Kylie pierwsza podeszła do byłej przyjaciółki, by się przywitać! Co jeszcze panie razem robiły i ile czasu razem spędziły? Sprawdźcie szczegóły!

Jak Was informowaliśmy, Kylie Jenner i Jordyn Woods spotkały się w nocnym klubie, w którym swoje urodziny obchodziła ich wspólna koleżanka. Już od jakiegoś czasu amerykańskie media donoszą, że byłe przyjaciółki powoli odzyskują ze sobą kontakt. Jak wyglądało ich spotkanie na imprezie? Trzeba przyznać, że ciekawie...

Kylie Jenner i Jordyn Woods kiedyś były nierozłączne. Potem jednak druga z pań uwiodła na imprezie partnera Khloe Kardashian, Tristana Thompsona, i przyjaźń szlag trafił. Wiele wskazuje jednak na to, że Kylie i Jordyn za sobą tęsknią!

Jak relacjonują świadkowie spotkania ex przyjaciółek, Kylie Jenner i Jordyn Woods bawiły się w strefie VIP klubu nocnego Bootsy Bellows, ale nie dzieliły wspólnego stolika. Kylie miała lożę w wyższej części lokalu, a Jordyn - w niższej. Obie zresztą były w lokalu dosyć krótko - Jenner pół godziny, a Woods około 20 minut. Mimo to byłe przyjaciółki znalazły czas, by chwilę porozmawiać. Co ciekawe, to Kylie podeszła do Jordyn, by się przywitać. Celebrytki zamieniły dosłownie kilka zdań, a całe spotkanie nie wyglądało na niezręczne. Była to zapewne również zasługa innych znajomych, którzy uczestniczyli w rozmowie i pomagali w przełamywaniu lodów.

Myślicie, że Kylie Jenner i Jordyn Woods będą sobie znowu tak bliskie, jak kiedyś?

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE