Kylie Jenner czy Kendall Jenner? Wybierz, która jest bardziej sexy! [ZDECYDUJ]

2020-01-18 19:50 kp
Kylie Jenner i Kendall Jenner
Autor: Instagram/ Kylie Jenner; Instagram/ Kendall Jenner

Kylie i Kendall rządzą! Dziś bez żadnych wątpliwości możemy powiedzieć, że czasy jedynowładztwa sióstr Kardashian w sieci bezpowrotnie minęły. Od dawna na topie są ich młodsze siostry, a Kim, Kourtney i Khloe mogą tylko patrzeć, jak celebrytki podbijają świat. A którą z nich Wy wolicie? Czas na ostateczny wybór!

Powiedzmy sobie wprost - Kylie Jenner i Kendall Jenner od małego były po prostu STWORZONE do bycia gwiazdami sieci. Dziewczyny wychowywały się, podglądając swoje starsze siostry - Kim Kardashian, Kourtney Kardashian i Khloe Kardashian - które od lat żyją ze swojego statusu celebrytek.

Nic więc dziwnego, że gdy Kylie Jenner i Kendall Jenner wyrosły z wieku "dziecięcego", szybko stały się pełnoprawnymi członkiniami medialnej rodziny - od małego zresztą występowały w rodzinnym show Keeping Up With The Kardashians. Dziś uczennice przerosły już mistrzynie. A którą z nich Wy wolicie?

Kylie Jenner czy Kendall Jenner - wybierz seksowniejszą

Dziś 22-letnia Kylie Jenner to nie tylko najbardziej popularna spośród sióstr Kardashian na Instagramie celebrytka. Kylie to szefowa Kylie Cosmetics - firmy kosmetycznej, której powodzenie przerosło chyba samą zainteresowaną. W ubiegłym roku Kylie została miliarderką, a dwa lata temu urodziła swoją córkę Stormi. Fani kochają Kylie Jenner nie tylko za jej żyłkę do interesów, ale i oczywiście seksowne zdjęcia, które regularnie publikuje na Instagramie.

Wyświetl ten post na Instagramie.
tangled ☁️ Post udostępniony przez Kylie ✨ (@kyliejenner)

24-letnia Kendall Jenner też robi oszałamiającą karierę. Celebrytka już od kilku lat działa w branży modelingu i dziś jest... najlepiej opłacaną modelką świata. Kendall chodzi po wybiegach najlepszych projektantów i występuje w kampaniach największych marek modowych. A jej Instagram? Cóż - te zdjęcia mówią same za siebie...

Wyświetl ten post na Instagramie.
Lounging in #mycalvins for #ck50 @calvinklein Post udostępniony przez Kendall (@kendalljenner)
Wyświetl ten post na Instagramie.
@Ksubi out now #ksubi by @dexternavy #ad Post udostępniony przez Kendall (@kendalljenner)
Wyświetl ten post na Instagramie.
classic alien hand Post udostępniony przez Kendall (@kendalljenner)

Która z nich jest bardziej seksowna? Którą wolicie? Wybór jest naprawdę trudny! Dajcie znać w naszej sondzie!

NAJNOWSZE