Kylie Jenner

i

Autor: Backgrid/East News

Kylie Jenner w naprawdę malutkim bikini. Ledwo zasłoniła ciało!

2021-05-29 8:09

Kylie Jenner to największa w sieci specjalistka od seksownych fotek, o czym świadczy liczba obserwujących jej profil fanów. Choć wydawałoby się, że zdjęcia w bikini mogą się w końcu znudzić, w przypadku Jennerki brakuje jeszcze wiele czasu, nim fani uznają, że nie mają ochoty oglądać jej w negliżu. Tym razem Kylie wbiła się maleńkie bikini, które w całości pokazało jej uroki.

236 milionów osób obserwujących profil Kylie Jenner na Instagramie nie może się mylić - to prawdziwa królowa tego serwisu. Choć celebrytkę pod względem liczby followersów wyprzedzają Cristiano Ronaldo, Ariana Grande i Dwayne Johnson, to ona może się pochwalić najseksowniejszym wśród popularnych profili w serwisie.

Kylie Jenner od lat kusi swoich fanów seksownymi zdjęciami i już dawno stała się popularniejsza niż jej przyrodnie siostry. W przeciwieństwie do Kim Kardashian i Khloe Kardashian Kylie nie musi tłumaczyć się ze stosowania retuszu, który ma "stworzyć" jej idealne ciało. Ono (choć zapewne z pomocą chirurgów) rzeczywiście istnieje.

ESKA XD #023 - Rolnicy.Podlasie, Szybcy i Wściekli 9, TIKTOK TRENDY

Kylie Jenner w bikini

Fani oczywiście najbardziej kochają zdjęcia Kylie Jenner w bikini, a ona nie szczędzi im swoich fotek w strojach kąpielowych na Instagramie. Tym razem Jennerka postawiła na dziergane bikini ozdobione cekinami, które ledwo zasłoniło jej krągłości. I po raz kolejny pod zdjęciem pojawiły się setki pełnych zachwytu komentarzy jej fanów. Jak ona to robi?