Seksowna Kylie Jenner świętuje urodziny przyjaciółki [ZDJĘCIA]

2021-03-04 14:21 kp

Mimo pandemii Kylie Jenner stara się utrzymywać swoje życie towarzyskie na przyzwoitym poziomie. Celebrytka nie ma wprawdzie okazji na głośne imprezy, jakie kiedyś lubiła urządzać z przyjaciółmi, jednak nie rezygnuje ze wspólnych wyjść. Tym razem paparazzi przyłapali ją, gdy wybierała sięna świętowanie urodzin jednej z przyjaciółek.

Od czasu głośnego zakończenia znajomości z Jordyn Woods Kylie Jenner spełnia się towarzysko z innymi przyjaciółmi. Czas pandemii nie sprzyja integracji - celebrytka widuje się ze znajomymi rzadziej niż wcześniej i w znacznie mniejszym gronie. Po kilku wpadkach z ubiegłego roku, kiedy na Jennerki spadła fala krytyki za urządzanie imprez w pandemii, gwiazdki nie stawiają na huczne przyjęcia. A przynajmniej się takowymi nie chwalą...

Zamiast imprez w klubie Kylie Jenner częściej wybiera więc wspólny posiłek ze znajomymi. Tym razem okazja do wyjścia na miasto była wyjątkowa, bo swoje urodziny świętowała jedna z najbliższych przyjaciółek celebrytki, Victoria Villarroel.

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17

Kylie Jenner w białym kombinezonie

Kylie Jenner świętowała urodziny Victorii w towarzystwie Sophii Villarroel i Stassiebaby. Wszyscy mieli na twarzach maski, a Kylie przyciągała wzrok białym, obcisłym kombinezonem. Towarzystwo wybrało do restauracji Giorgio Baldi w Santa Monica.

>> Z kim kumpluje się Kylie Jenner? Oto lista jej BFF

Zobaczcie zdjęcia!

NAJNOWSZE