Z kim kumpluje się Kylie Jenner? Oto lista jej BFF

2020-11-11 22:54 kp

Przyjaźń z Kylie Jenner to prawdziwy los na loterii. Najlepsi znajomi bogatej celebrytki mogą cieszyć się korzystaniem z wszelkich przywilejów życia na szczycie - bajecznych podróży, imprez z gwiazdami i zazdrości pozostałych. Po tym, jak z grona przyjaciół Kylie Jenner wypadła Jordyn Woods, celebrytka nie musi narzekać na brak znajomych. Oto ci najważniejsi!

Nieodłączną częścią życia każdej szanującej się celebrytki są najlepsze przyjaciółki. Dobrane do gwiazdki koleżanki idealnie dopełniają jej wizerunek, pokazują się z nią publicznie, zapewniają rozrywkę i pozują do wspólnych zdjęć. Nic dziwnego, że pozycja BFF w świecie showbiznesu to wyjątkowo dobra fucha.

Zwłaszcza, gdy należy się do najbliższego grona przyjaciół Kylie Jenner. Celebrytka potrafi odwdzięczać się swoim ulubionym koleżankom i kolegom za ich przyjaźń - zabiera ich ze sobą na wakacje i branżowe imprezy, a ich nazwisko szybko jest znane paparazzim. O korzyściach znajomości z Jennerką przekonała się najlepiej Jordyn Woods, która jako BFF Kylie Jenner mieszkała nawet w jej domu.

Kim są przyjaciele Kylie Jenner?

Dziś miejsce Jordyn Woods, która straciła przyjaźń Kardashianów po tym, jak na jednej z imprez całowała się z Tristanem Thompsonem, zajmują już inne aspirujące celebrytki. Kylie Jenner ma mały krąg najbliższych przyjaciół, którzy towarzyszą jej w każdych ważnych momentach i regularnie trafiają na jej profil na Instagramie. Kim są najlepsi przyjaciele Kylie Jenner? Sprawdźcie!

ESKA XD #008
NAJNOWSZE