Kuzynka Hailey Bieber krytykowana za brak bielizny! Ireland Baldwin wulgarnie odpowiada!

2019-12-02 19:36 nk
Ireland Baldwin
Autor: Instagram.com/irelandbasingerbaldwin, Grazia

Ireland Basinger-Baldwin wystąpiła na bardzo seksownej okładce rosyjskiego wydania magazynu Grazia. Modelka pochwaliła się zdjęciem na Instagramie, a to udostępnił z dumą jej ojciec, Alec Baldwin! Jeden z internautów ostro skomentował fotkę, która jego zdaniem jest zbyt wyzywająca. Kuzynka Hailey Bieber odpowiedziała mu naprawdę wulgarnym i prostackim językiem!

Choć to Hailey Bieber ostatnio jest numerem jeden, jeśli chodzi o swoją rodzinę, najwierniejsi fani klanu Baldwinów z pewnością wiedzą, że tak naprawdę większość tej medialnej rodziny robi karierę w show biznesie. To tacy Kardashianowie mniejszego kalibru, z tą różnicą, że nie mają reality show i... naprawdę posiadają jakieś talenty (poza tym biznesowym), na których zbijają swój kapitał celebrycko-finansowy. Podobnie, jak Hailey, karierę w modelingu wybrała także jej kuzynka, Ireland Baldwin - córka Kim Basinger i Aleca Baldwina. Gwiazda dołączyła właśnie do swojego CV kolejne osiągnięcie - okładkę rosyjskiego wydania magazynu Grazia.

Ireland Baldwin w Grazii skrytykowana! Odpowiedź - kłuje w oczy!

Ireland Baldwin na okładce rosyjskiej wersji magazynu Grazia wygląda bardzo seksownie w czarnym body, rajstopach-kabaretkach i szpilkach. nie wszystkim to się podoba.

Okładkę pisma udostępnił na swoim Instagramie ojciec Ireland, Alec Baldwin. Post ostro skomentował jeden z fanów, najwyraźniej dość ortodoksyjny w swojej religijności.

Niewłaściwe. Ona nawet nie ma na sobie bielizny. Sprzeciwia się woli Boga. On chce, byśmy zachowali swoją skromność i poważanie, które mi pokazał. W imię Jezusa, Amen.

- napisał internauta. Ten komentarz mocno zdenerwował Ireland Baldwin. Ta odpisała wyjątkowo wulgarnie:

Ssij wielkiego, starego, grubego fi*ta, w imię Jezusa, amen.

Cóż, bez względu na poglądy religijne, trudno tu mówić o komentarzu z klasą...

NAJNOWSZE