Kuba Wojewódzki pokazał swoją partnerkę! Padły też WZRUSZAJĄCE SŁOWA! [FOTO]

2021-02-28 20:00 RD
Kuba Wojewódzki
Autor: WBF

Kuba Wojewódzki znany był między innymi z zamiłowania do młodszych od siebie kobiet. Nie ma co ukrywać, że ma on za sobą “kilka” związków. Teraz jednak chyba dziennikarz postanowił się ustatkować. Na jego instagramowym profilu pojawiło się zdjęcie z jego ukochaną. Padły też wzruszające słowa, których nikt z ust Wojewódzkiego chyba się nie spodziewał… Przeczytajcie i zobaczcie więcej na Hotplota.pl.

Kuba Wojewódzki jest jednym z najpopularniejszych dziennikarzy rozrywkowych w Polsce. Od wielu lat jest on związany z telewizją TVN, gdzie prowadzi swój autorski program. Wojewódzki był też przewodniczącym jury w rozrywkowych programach, między innymi w nieemitowanym już w tej stacji programie X Factor. Jeżeli chodzi o życie prywatne Kuby, to znany jest on z zamiłowania do drogich, szybkich, sportowych samochodów i pięknych, młodych kobiet. Na swoim koncie ma on już “kilka” związków. 

Teraz jednak chyba 58-latek postanowił się ustatkować. Na jego instagramowym profilu pojawiło się coś, czego jego najwięksi fani się nie spodziewali. 

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17

Kuba Wojewódzki pokazał swoją partnerkę! Jest mega romantycznie! 

Kuba Wojewódzki na swoim instagramowym profilu zamieścił zdjęcie ze swoją partnerką wraz z mega wzruszającym opisem. 

Jedyne czego naprawdę potrzebujesz w życiu to osoba która potrzebuje Cię w swoim...

❤️❤️

(czy jakoś tak)

My właśnie zaczęliśmy świętować #dzienkobiet #różewieczne 🌹

NAJNOWSZE