Kuba Wojewódzki, odcinek 15.04.2014: Tomasz Zimoch "ojcem sukcesu Adama Małysza"?

2014-04-16 1:08

Gość Kuby Wojewódzkiego, Tomasz Zimoch, wyjawił, że to on skontaktował legendarnego skoczka z osobą, która miała duży wpływ na jego karierę! Adam Małysz zawdzięcza mu sukces?

Gość Kuby Wojewódzkiego, Tomasz Zimoch, wyjawił, że to on skontaktował legendarnego skoczka z osobą, która miała duży wpływ na jego karierę! Adam Małysz zawdzięcza mu sukces?

Kuba Wojewódzki: Nowa Wodzianka nago. Sonia Wesołowska pokazała kulisy sesji dla Playboy'a!

Do nowego odcinka programu Kuba Wojewódzki (15.04.2014) zaprosił gości związanych ze sportem. Jest w śród nich komentator, Tomasz Zimoch, który podczas ZIO Soczi 2014 rozbawiał słuchaczy radiowych i internautów swoimi poetyckimi opisami skoków Kamila Stocha.

Kuba Wojewódzki, odcinek 15.04.2014: nowa Wodzianka zaprosiła koleżanki! Trzy Wodzianki TOPLESS?

Tomasz Zimoch wyznał w programie Kuba Wojewódzki (15.04.2014), że to on umówił Adama Małysza z jego... psychologiem! Tomasz Zimoch opowiedział historię, jak zaproponował Małyszowi spotkanie z jego znajomym lekarzem. Adam Małysz odpowiedział, że trener by go za to zabił. Krótko po tej rozmowie Małysz sam zadzwonił do Zimocha i powiedział, że wprawdzie on nie potrzebuje, ale jego kolega chciałby skorzystać z usług psychologa, z którym Małysz współpracuje do dziś. ;)

To podobno ten psycholog wpłynął ponoć na karierę Adama Małysza i jego podejście do niej!

Ciekawe, czy Adam Małysz będzie miał do Tomasza Zimocha żal o ujawnienie tak osobistych spraw?

@Enka

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE