Jakub Grabowski Quebonafide

i

Autor: Artur Szczepanski/REPORTER Jakub Grabowski rozgląda się za pracą

Gwiazdy

Kuba Grabowski ogłosił, że szuka pracy. "Dodatkowa fuszka nie zaszkodzi"

2023-03-28 18:12

Kuba Grabowski, znany również jako Quebonafide oznajmił, że szuka pracy. Ogłoszenie rapera można znaleźć na serwisie społecznościowym LinkedIn. Za czym rozgląda się młody i zdolny ciechanowianin?

Jakub Grabowski posiada bogate doświadczenie w różnych branżach. W muzyce osiągnął wiele - sprzedał ponad pół miliona płyt, dostał Fryderyka w kategorii Album roku hip-hop za płytę "Soma 0,5 mg", jego albumy często pojawiały się 1. miejscu najlepiej sprzedających się płyt według rankingu OLiS, a oprócz tego artysta w duecie z Taco Hemingwayem wystąpił w 2018 roku na Open'er Festival gromadząc olbrzymią publiczność.

To jednak nie wszystko. Quebo jest również świetnie radzącym sobie w branży spożywczej biznesmenem. Grabowski zafascynowany azjatyckimi smakami postanowił kilka lat temu założyć herbaciany interes. W asortymencie MISS TI można znaleźć japońską matchę o różnych smakach.

Jakub Grabowski chce osiągnąć kolejny sukces

Jakub Grabowski pragnie rozwijać swoje umiejętności i poszerzać horyzonty, więc wystosował post, w którym pyta wprost, czy ktoś nie słyszał o jakiejś ciekawej ofercie pracy.

Wita, nazywam się Jakub, ale niektórzy mogą mnie kojarzyć spod sceny jako Jakuba z Ciechanowa. Moja kariera rozwija się w szalonym tempie, ale pomyślałem sobie, że dodatkowa fuszka nie zaszkodzi. Jakbyście słyszeli o jakiejś dodatkowej pracy, która pozwoli mi osiągnąć sukces w kolejnej dziedzinie to dajcie znać, dawajcie lajki, wpisujcie "te" komentarze, podobno to zwiększa szanse na nową pracę. Miłego linkedinowania - zwrócił się z uprzejmą prośbą do internautów.

Jakub Grabowski opisuje siebie na stronie jako uśmiechniętego i troskliwego człowieka. Miejmy nadzieję, że to pomoże mu w znalezieniu wymarzonej pracy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Quebonafide pochwalił się nowym projektem. Odnajdą się w tym fani literatury

Mata - Patoreakcja [SEKRETY] | ESKA XD - Ale to już było! #34
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE